Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Csillaggyere...

Mi a véleményed a Csillaggyerekről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 15. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Hogy egy testi (és valószínűleg szellemi) fogyatékos kisgyerek, aki az orvostudomány akkori szintjéhez hűen fiatalon meg is halt.


Nem volt sem egészen, sem félig földönkívüli, sem szuperember, sem félisten, sem Elvis imitátor.

2011. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat! de akkor a DNS-ének egy részét miért nem tudták beazonosítani? megnézted a linket amit bemásoltam?:)
2011. júl. 15. 22:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A linket nem néztem meg, láttam, olvastam már elég dolgot róla.


Egy olyan öreg koponyában annak is örülhetnek, hogy találtak legalább részlegesen azonosítható DNS-t.


Amúgy, ahogy én tudom, azt biztosan tudják, hogy az anyja ember volt. Kizártnak tartom, hogy egy földönkívüli "férfi" képes legyen megtermékenyíteni egy földi nőt. Még génsebészet útján sem igen hiszem, hogy becsempészhető volna akár egy földönkívüli DNS szakasz is az emberibe. Különösen, ha akkora a különbség a két kód között, hogy a földönkívüli DNS még csak nem is azonosítható.

2011. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elgondolkodtató a válaszod!köszönöm szépen!:)
2011. júl. 15. 23:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Én végignéztem a videót és szerintem felesleges találgatni, majd a vizsgálat után ki fog derülni :)
2011. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

de már volt egy csomó vizsgálat..és semmi:)

azért nekem ez egy picit ijesztő..és ha van köze a földönkívülieknek az emberek létéhez itt a Földön?

akkor is lehetetlen lenne a csillaggyermek?

2011. júl. 16. 10:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lloyd Pye egy pszichológus, aki mellesleg nem hiszem, hogy túl hiteles forrás lenne. Ha megnézed a wikipediás [link] oldalát, láthatod, hogy például olyanokat állít, hogy agyunk 10%-át használjuk, ami köztudott, hogy nem igaz.

Valahol olyat is olvastam, hogy épp perelik a tesztek hamisításárt (amik alapján nem emberi).


Egyébként itt azt írják, hogy mindkét szülő ember volt a DNS tesztek alapján: [link]

2011. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi Neked is a választ! igazából nem tudom h kinek és mit higgyek..:)

még senki nem tett le az asztalra 100%-os bizonyítékot egyik oldalról sem.

de azt h lennének-e földönkívüliek..vhogy elhiszem..bizonyítékok nélkül is.:)

2011. júl. 16. 14:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy a kérdés arra vonatkozik, hogy a "csillaggyerek" űrlénye-e és nem arra, hogy léteznek-e űrlények.

Az, hogy a koponyát megvizsgálták egy bűnügyi laboratóriumban szakemberek és megállapították, hogy a szülők és a gyerek DNS-e is emberi, elég 100%-os bizonyíték.

2011. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

akkor tulképp Lloyd Pye-nek túl élénk a fantáziája..

lehet h becsavarodott már ettől az egésztől..:D

de az biztos h még ilyet nem nagyon láttak a tudósok..egyedi az eset.

2011. júl. 16. 15:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!