Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hány előző életem volt? Hová,...

Hány előző életem volt? Hová, kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Hipnózisban is "visszavezethetnek" a születésemig.Az élményeket -állítólag- megőrzi az ember.
2009. márc. 29. 09:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
ja és a hipnozis az valoban veszélyes lehet. csak sé kizárolag olyan emberhez menj aki profi,mert bele is bolondulhatsz.
2009. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23
2011. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Sehány előző életed nem volt ! Senkinek nincs előző élete! Ez egy beetetés, mesével ámítás, hogy ne vállald a felelősséget a tetteidért.

A rajtad élősködő démonok fantázia-meséit kapod élményként és ezek között lesz igaz elem is, de a nagyobbik része hazugság.Ráadásul ezért kifizetsz a vagonnyi pénzt, amit sokkal hasznosabban is felhasználhatnál.

Használd a Google-t biztosan van olyan aki ilyen trükkel szedi el a szerencsétlenek pénzét...

2011. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

jajj, de szűklátókörű válaszok.


hogy nem lehetett mindenkinek előző élete, hiszen az emberiség rohamosan szaporodik...


A lélekvándoelásnál (most tegyük fel, hogy HA létezik), nincs idő, s nincs korlát. Óriási hiba, hogy előző életednek kizárólag a Föld bolygón a múltban élt emberre tudsz gondolni.


Az idő relatív, a tér része, s még az sem biztos, illetve valószínűtlen, hogy csak egy tér lenne. (Multiverzum), egy lélekvándorlásnak meg nem hiszem hogy határt szab tér és az idő iránya, főleg nem skatulyázódik be egyetlen fajba.

2011. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
82%

nem értem mit kell ezekkel foglalkozni: lélekvándorlás előző élet...

szerintem foglalkozzatok a mostani életetekkel ami most van és ne azt hogy mi fog történne veletek halál után vagy mi történt a születésetek előtt azt nézzétek hogy most miként élhettek és ha valóban létezne lélekvándorlás szerintem a mostani emberek nem úgysem tudnák kideríteni

2011. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
9%

Bocs, de nagyon eltévedtetek. Ez a kérdés ide tartozik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria


(hülyék gyűjtőhelye)


És itt sok előzőéletszakértő, tisztánlátóhívő, asztrálkutató és egyéb rakománytudós válaszol.

2011. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én se hiszek a léélekvándorlásban, és nem hittem már az előző életem során sem ;)


Nahh, vicc félre, ez nem a vicc kategória! Vidd a kérdésed máshova, ha értelmes választ szeretnél rá!

2011. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó topicban van ez a kérdés, ez nem tudomány, hanem vallás.
2011. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!