Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hány előző életem volt? Hová,...

Hány előző életem volt? Hová, kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Hipnózisban is "visszavezethetnek" a születésemig.Az élményeket -állítólag- megőrzi az ember.
2009. márc. 29. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
igen az elméd, de nem a lelked... Több életed csak akkor volt ha hiszel a lélekvándorlásbam...
2009. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hiszek!
2009. márc. 29. 09:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Csak akkor volt ha hiszel a lélekvándorlásban"

Ebbe kicsit belekötnék. Tehát ha én nem hiszek a lélekvándorlásban (már pedig nem), akkor nem volt elöző életem. De ha én holnaptól el kezdek hinni benne, akkor lesz elöző életem? :)

2009. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Az életben nem fogod megtudni, hogy mi vagy ki voltál előző életedben. A születésedig lehet vissza vezetnek, de egyet ne felejts el: az agy csak azokat az információkat tárolja, amik az életben maradásodhoz szükségesek.

Ami információk megmaradnak a DNS útján, azokat hívjuk ösztönnek. Nincs konkrét élmény rögzülés benne, hogy most pl az előző életedben emberként egy mamut rá lépet a fejedre.


Ha meg elmész egy ilyen nőhöz vagy féfrihoz aki állítólag megtudja mondani, hogy előző életben ki vagy mi voltál, az csak azt mondja amit hallani akarsz.

2009. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Előzővel teljes mértékben egyetértek.
2009. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Még ha netán létezne is lélekvándorlás, akkor is valószínű, hogy NEM volt előző életed - ugyanis az emberiség robbanásszerűen szaporodik: és ugye sok az "új" lélek. Vagy, ha volt is, akkor is max. 1-2.
2009. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Olvasd el ezt:

Dr. Bruce Goldberg:Előző életek, jövendő életek (könyv)

Édesvíz Kiadó 1990

Ezueket csak a neten találtam:


Hipnózissal foglaslkozó pszichológus csinálhat ilyen "regressziót" de szerintem személyes ajánlás nélkül ne menj sehova, mert kárt csinálhat egy sarlatán, ha belédpiszkál. Ezotériával foglalkozó pszichológus ismerőst keress! Esetleg vmi ezoterikus oldalon érdeklődj! De a hipnózis nem veszélytelen.

2009. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2009. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez csak mese. Nem létezik se előző élet, se lélekvándorlás!
2009. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én is hiszek benne.és abban is hogy egy embernek több élete is van,de csak nagyon szakképzett mebera z aki tud valamit segiteni hogy ki voltál.nekm van ilyen ismerösöm,nagyon profi,eyg idösebb pesti hölgy.halottakkal is tud kommunikálni,és most nem lehurrogni....mert olyan dolgokat állitott egy halott kamasz fiurol,amiket nem tudhatott.
2009. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!