Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy ember 1 nap alatt hány...

Egy ember 1 nap alatt hány km-t képes megtenni gyalog?

Figyelt kérdés
Tudom edzettségtől is függ stb de úgy kb mennyit? Egy átlagember
2011. jún. 10. 12:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
93%

Én tök átlagos edzettséggel 63 km-t sétáltam 17 óra alatt, de az a vég. Betonon, földúton felváltva. Az utolsó 6-8 km-t már csak szenvedve tudtam megtenni. Másnap pedig alig tudtam mozgatni a lábaimat, fájtak a hajlataim. Tapasztalatnak jó volt, megismertem a határaimat, de mégegyszer nem csinálnám meg az biztos. :D

21/F

2020. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

37 kilométert tettem meg 120 kilósan. Viszonylag sokat sétálok, évente 2-3 túrát megcsinálok, de semmi edzettségem nincs emellett.

De ez volt a maximum, a felső határom. Nagyon megfájdult a talpam, pedig jó cipőt viseltem.

2022. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy milyen a terep. Sík terepen 50 km vagy 1.000 méteres szintemelkedés majd ugyanennyi csökkenés van az 50 km alatt. Hétvégén 2 napos túrát csináltam, első nap mentem 32 km a második nap 22-őt, teljes szint fel 860 m le pedig 940 m. Az utolsó 7 km maga volt a halál. Addig egész jól elvoltam. Rendszeresen edzek, futok.
2022. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!