Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ezek után az atomenergia...

Ezek után az atomenergia mellett, vagy ellen vagy?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 8. 17:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
59%

ma 22:17


Kac kac. Jó vicc. Tudod hogyan készül egy szélerőmű :D ???????????? Istenem amihez nemértesz ahoz ne szólj hozzá ha lehet. Én sem írok a helyesírás, vagy az irodalom témakörbe!


Vagy MUTASS EGY FORRÁST, és akkor legalább azt lehet mondani, hogy félre vagy tájékoztatva...

2011. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
35%

Kedves környezetmérnök hallgató!


A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:07

voltam.

Én is környezetmérnök hallgató szeretnék majd lenni. :) Aztán környezetvédelmi mérnök, majdan. :)

Annyira nagyon-nagyon-nagyon nem érdekel sajnos a környezetvédelem, de mégis úgy érzem, hogy szívesen csinálnám.

Ha van kedved, akkor felveheted a kapcsolatot velem (szeretszvagynem @ gmail.com).


Bocsánat az OFF-ért, de az illetőnek se publikus a mélje, máshol nem tudok neki írni. :))

2011. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:26


OFF


Most már tudsz küldeni e-mailt.


Elsős vagyok, szóval nem tudok minden kérdésre választ adni, de iyekszem :D Elöljáróban annyit, hogy a környezetmérnökök EGYENLŐRE nem annyira keresettek MAGYARORSZÁGON. A lényeg, hogy érdekeljen valamilyen szinten a környezetvédelem... Viszont érdekes szakma, változatos, sok helyre lehet menni vele (katasztrófavédelem, hivatali munka, környezeti hatásvizsgálat, erőművek, hulladékkezelés, szennyvíztisztítás stb) Kicsit olyan mint ha most is pályaválasztás előtt állnék :D Persze itt is van sok (szerintem) unalmas tantárgy amit meg kell tanulni, nem árt ha tudsz... Pl egy mérnöknek a gazdasági szempontokat sem árt figyelembe venni, így bejönnek az olyan tantárgyak mint a közgáz, jogszabályokat sem árt tudni, hogy ez hogy is van szabályozvan, így van jogi ismeretek tantárgy, stb...


[link]


Szerintem megéri ezt tanulni, ha tényleg érdekel a téma. Remélem, munkám is lesz ezzel :)

2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!