Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Más is megfigyelte már, hogy...

Más is megfigyelte már, hogy 98%-ban hétvégére van vállalhatatlan időjárás?

Figyelt kérdés

Két évszak van, mint tudjuk. Tél és Nyár. Közte van kb 1-1 hónap átmenet.


Nyári időszakban: elviselhetetlen 40 fok és megsülsz. Nem tudsz kimenni a kertbe.e


Téli időszakban: eső, eső.. egész héten semmi, hétvégén eső vagy orkán erejű szél.


Ez a két opció létezik kb..


júl. 28. 08:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy értelmetlen, egyéni elkeseredettségből kiinduló kérés...
júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

A mostani hétvégére se mondtak 40 fokot. Csak két hétig volt az a nagy hőség. Előtte is és utána is elviselhető meleg van. Jövőhét hétvégére se mondanak 40 fokot.


Ne túlozz!

júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Nem, mert ez nincs így. Egyszerűen hajlamosak vagyunk jobban megjegyezni a rossz dolgokat. Ha 2 hónapon át minden hétvégén tökéletes az idő, de utána csak egyszer elromlik, egyből felnagyítjuk, panaszkodunk, mondogatjuk, hogy mindig ilyenkor van szar idő, de az előtte lévőket észre sem vesszük.
júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%

Kérdezö: te vagy más földrészen élsz, vagy nagyon szelektív az érzékelésed.

Az általad felhozott dolgok egyike sem igaz.

júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Nekem már a "vállalhatatlanok" köztiek is vállalhatatlanok. Amúgy a nyarat leszámítva én a többi évszakban elég jól érzem magam.
júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Ez nyilván nem így van.
júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
70%
Emberek élnek az Egyenlítő mentén és a sarkok közelében is. Az itteni tél és nyár abszolút semmiség. Neked gyenge az ingerküszöböd.
júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom mért van ennyi hazudozó ezen az oldalon.
júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Pedig biztos, hogy nagyobb arányban van vállalhatatlan meleg pont hétvégére, ősszel meg télen meg nagy szél, eső... mint olyan idő, mint a héten.
júl. 28. 08:31
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Idfén is volt vagy másfél hónap 20-250 fokos átmenet és elég sok jó idő volt eddig is 24-ben. Nem panaszkodom. A mostani meleget is nagyon kedvelem. Igazából a tél a mumusom. Tök mindegy milyen az idő ha 15 fok alatt van az nekem már rossz.
júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!