Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angol! Segítenél? Lefordítanád...

Angol! Segítenél? Lefordítanád? FONTOS!

Figyelt kérdés

My friend had a blow-up pool in her garden so I went round her house for a swim.I had my swimsuit on under my clothes and was carrying my knickers rolled up in a towel.I was crossing the road when somebody shouted to me that I dropped something.To my horror,there were my knickers in the middle of the road!



While I was on holiday in Spain,me and my family went on a galss-bottom boat.As I walked out of the boat,I fell over a hole in the ground and was suddenly flat on the floor!To make things worse I looked round and saw that the boat driver was laughing hard.Luckily I was going home the next day.


2010. szept. 16. 18:00
 1/5 anonim válasza:
www.webforditas.hu
2010. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de már próbáltam,és hát nem jól fordította le.De azért tényleg köszi!
2010. szept. 16. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnak volt egy felfújható medencéje a kertben, ezért átmentem hozzá úszni egyet. A fürdőruhámat a ruhám alatt viseltem, a bugyim pedig a törölközőbe volt tekerve. Épp mentem át az úton, amikor valaki rám ordított, mire én elejtettem valamit. Rémületemre a bugyim ott volt az út közepén! (vagy rémülten vettem észre, hogy a bugyim ott volt az út közepén).

A családommal nyaraltam Spanyolországban, ahol elmentünk egy üvegezett aljú hajós kirándulásra. Ahogy kiléptem a hajóból átestem egy lyukon és kiterültem a padlón. Még ennél is rosszabb, hogy amikor körülnéztem láttam, hogy a hajó kapitánya hangosan nevet. Szerencsére másnap már mentem is haza.

2010. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

a webfordító semmire sem jó... azt inkább mellőzd


A barátomnak volt egy felfújható medence a kertjében, úgyhogy átmentem hozzá úszni. A fürdőruhámat a ruhám alatt viseltem, a bugyimat pedig betekertem egy törölközőbe. Éppen átmentem az utcán, amikor valaki utánam kiáltott, hogy elhagytam valamit. Rémületemre, a bugyim ott volt az út közepén!



Amikor nyaralni voltam Spanyolországban, a családom és én utaztunk egy üvegfenekű hajón. Ahogy sétáltam le a hajóról, beleestem egy lyukba, és elterültem a földön. Ami a dolgot rosszabbá teszi, körülnéztem, és láttam hogy a kapitány nagyon nevet. Szerencsére másnap hazamentem.



Vagy valami ilyesmi... =)

2010. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek NAGYON,NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!!!!:):)
2010. szept. 16. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!