Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha valaki csak édességet...

Ha valaki csak édességet eszik, meghal?

Figyelt kérdés
egy ismerős lány mondta, hogy semmi mást nem fog enni, csak édességet, főleg csokit és fagyit, kíváncsi vagyok belehalhat-e.
2010. júl. 22. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
nem fog meghalni csak túrósbatyuk fognak a fejére nőni és porcukrot fog hámlani
2010. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminhiány... fehérjehiány... cukorbetegség... hiperglükolízis, sokk, eszméletlenség... folytassam?
2010. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja kibírni, egy idő után undorodni fog tőle, és ha így is tovább eszik akkor az egészet kifogja "dobni". És igen ha azután is fojtatja akár meg is halhat.
2010. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
38%
Érdekes módon én nem haltam bele... 14-18 éves koromig reggeli CSOKI, ebéd CSOKI SÜTIVEL, vacsora CSOKI... Nem tudom, miért lehetett ez, lehet csak a fejlődési ugrás miatt kívánta a szervezetem a tömény szénhidrátot. A főtt ételt nem kívántam. Csak a sütemények, desszertek, csoki-csoki-csoki. Inni fél liter volt per nap. De szerencsére ez megváltozott, mikor 6 éve elköltöztem a párommal és minden nap főtt ételt kellett főzzek. De még így is 3-4 tábla csoki naponta, vagy egy tepsi sütemény. Nem értem az okát. 175 cm vagyok és 65 kg és makk egészséges... De ha élete végéig édességet akar enni a barátnőd, akkor a vitaminhiánytól és a cukortól kihullanak a fogai, csomókban fogja viszontlátni a kihullott haját, elöregedik a bőre és még írtak előttem pár okosat.
2010. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen meg fog halni, mint mindenki más. Ebbe nem halhat bele, mert nem gondolhatta komolyan, a szervezete kívánni fogja a fehérjét.
2010. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
énis mindennap megeszek 2 tábla milkát és mégis makk egészséges vagyok(egyelőre?:S) de persze eszem mást is. málnát, barackot és dinnyét gyümölcs gyanánt. meg rántott husit, palacsintát^^
2010. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg lesz.
2010. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegségnél hamarabb elvinné a skorbut.
2010. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

" ...Érdekes módon én nem haltam bele... 14-18 éves koromig reggeli CSOKI, ebéd CSOKI SÜTIVEL, vacsora CSOKI... Nem tudom, miért lehetett ez, lehet csak a fejlődési ugrás miatt kívánta a szervezetem a tömény szénhidrátot...."


Tehát azt állítod hogy 14-18 éven keresztül csak és kizárólag ezeket etted ....


Nem baj, ha nem hisszük el? Ha még csak hasonló is lett volna, akkor gratulálok a szüleidnek ...


maci

2010. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy miből készült az édesség. Egy süteményben lehet tej, tojás, a csokiban is lehet tej, ezek fehérjét adnak. Egyébként igen, előbb-utóbb megunná, és örülne, ha valami rendeset ehetne, mondjuk egy kis gyümölcsöt, vagy húst.
2010. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!