Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha egy 107 perces filmet...

Ha egy 107 perces filmet 1,2-es gyorsasággal nézek, akkor hány perccel rövidebb?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 11:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Janika megint begombáztál és fizikaprofesszornak képzeled magad.


Kevesebb kábó, több tanulás.

2019. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, értem ne imádkozz légyszi!

Pénzügyes vagyok, 35 éves anyuka, és kiszámoltam. Akkor okosabb vagyok mint egy fizika professzor???

2019. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Senkit nem érdekel hogy anyuka vagy, mindenki hibázhat.
2019. ápr. 12. 23:35
 24/26 anonim ***** válasza:

"1,2-es gyorsasággal"

Még egy általános iskolai fizikatanár sem beszél így, de hát ezt honnan is tudhatnád. Az ezotéria kategóriában kiadhatod magad okleveles ufószakértőnek, vagy a baba-mama topikban hat hónapos terhesnek, de itt ez nem fog működni, kb. már a főkérdésnél mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy szellemileg mire vágysz és hogy ehhez képest mi a realitás. De amúgy folytasd nyugodtan, egyelőre jó móka nézni, ahogy lejáratod magad. :)

2019. ápr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Shannaro válasza:
A hülye emberek általában felidegesítenek, de ezen most jót kacagtam. Egyébként én kisgyermek koromban megtanultam magyarul anyanyelvi szinten, ami neked csak felnőttként ment, általános iskolában oldottam meg ezeket a feladatokat, ami neked egyetemi professzorként nem megy... azt hiszem elpocsékoltam a tehetségemet... lehet azért, mert én ateista vagyok, neked meg segítettek az imádságaid.
2019. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azért jó gyorsítva nézni a filmet mert így fél óra alatt végig tudsz nézni két teljes estés mozifilmet is..? :D
2019. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!