Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tudnek gyorsan felejteni?

Hogyan tudnek gyorsan felejteni?

Figyelt kérdés
Lattam facebookon egy videot es mindjart osszhanyom magam
2016. jan. 23. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

sok alkohollal.

Milyen vidi, belinkelnéd?

2016. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Légyszi linkeld be.
2016. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a recept, mint amikor egy szám nem akar kimenni a fejedből. Nézni kell valamit, ami hasonló intenzitással, de ellentétes előjellel hat rád.
2016. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jo nem tudom belinkelni ,de egy faszi levagta a pocset
2016. jan. 24. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:
de vágás előtt elgumizta ugye?
2016. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ,de elegge lesokkolt (14) eves vagyok es azt hittem ,hogy valami kajat akar csinalni ,vagy veletlen levagja az ujjat.
2016. jan. 24. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy az egy kamu videó, mint az ilyen "szenzációs" videók nagy része.

A valóságban nincsen ilyen, ill. nincs ott éppen egy kamera, de videó trükkökkel bármit meg lehet csinálni.

És legyél óvatosabb ezután.

2016. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sem a felejtés, sem az emlékezés nem tudatos folyamat,azaz nem te döntöd el a lefolyását. Vannak trükkök az időszakos befolyásolásra, de a végleges felejtés ezer dologtól (többe között az egyéniségedtől is) függ.

Az ilyesmik kivédése csak úgy lehetséges, ha nincs mire emlékezned. Azaz nem nézel végig ilyesmit, egyáltalán, megválogatod, mit nézel. Ez azért is fontos, mert a rövid életedből rengeteg időt pazarolsz el így merőben fölösleges (ráadásul kellemetlen) dolgokra.

2016. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!