Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha van diesel club facebookon...

Ha van diesel club facebookon akkor mért nincs benzines club?

Figyelt kérdés

[link] erre gondolok

Valaki esetleg aki benzin fanatikus?

Csak hogy benzin királyokat említsek: Ford, Porsche

utóbbi márkába 3.2es motorból kihoztak 7 liter fogyasztást, mi kell még? Traktor motorosok mit akarnak? :D


2015. szept. 6. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
csinálj egyet.
2015. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
[link] itt van, aki akarjöhet:D
2015. szept. 6. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekik van önigazolási kényszerük. A benzinesnek nem kell önreklám.:)


Azért nekem munkába járni van traktorm 4.8l-es fogysztással, havi 1400km-nél nem mind1.


Ha meg autózni szeretnék, van a garázsban V8.:) De azt nem fogom nyúzni a reggeli dugóban a sok tirpák közt.

2015. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

dizeleseknek önigazolási kényszer :D

ez tetszik és igaz :D

erről jut eszembe, hogy apám az 1.4es 96 lovas fiestával odapakolt egy 1.9es pdtdi-s passatnak...

Olyanok mint a homokosok, egyre több van belőlük de még mindig nem elfogadott...

az a gond, hogy a régi karburátoros sz @rt felváltotta a jómenő injektor, innentől akár nyomaték egyenest is lehet kihozni a f@25a benzines csótányból :D

nekem amúgy boxer motoros a vágyam, 7-9 liter között van kell ennél több? :)

2015. szept. 6. 17:36
 5/10 A kérdező kommentje:

jó igen, ha sokat autóznék meló miatt akkor dizelet is tartanék... de am már a benzines is elkezdte szorítani a dízel-t fogyasztásba szóval.

Dízel:traktor, erősáramú generátor,kamion, munkába járó eszköz

benzin:autó, motor, makett,kerti gép stb...

2015. szept. 6. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Meg a hajóba.

A hajómba mindig is egyhengeres dieselt szerettem volna amíg meg volt. Az sajna benzines volt.:D

2015. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, még az jutott eszembe amikor a dieselesek mondják hogy mennyivel nagyobb a nyomatéka egy tudbodieselnek. Igen. Abban az 1 másodpercben és kb 500-as sávban amiben húz.:D
2015. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyissál egyet, én csatlakozni fogok! Nekem is a Porsche a kedvencem (gondolom neked is,hiszen írtad,hogy boxer motor..)
2015. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a Porsche a kedvencem, midegy hogy boxer vagy V8, meg a Robinson R22, az is boxer.:D
2015. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nekem szigorúan csak a boxeresek, 964,930 (4sebességes),911 carrera, 986 :) 10 liter körül vannakember a fogyasztása és egy tdi nem hozza azt a rakéta effektust. egyik kollégám az audi felnis családi passatjaval feszít mint poloska a dízeles kannába (benzines van eredetileg a beszólásba csak így jobban illik hozzá)

na mindegy aki akar az csatlakozzon a benzines klubomhoz :)

2015. szept. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!