Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Pontosan hol lehet génsebészne...

Pontosan hol lehet génsebésznek tanulni? Illetve Magyarországon hol lehet elhelyezkedni génsebészként? ( Tudom, hogy volt már ilyesmi kérdés de ott nem volt pontos válasz. )

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen kép élhet a fejedben arról, hogy mi is a "génsebészet", de mindenesetre:

Biológus szakok molekuláris biológia szakiránya vagy pedig biomérnök.

Álláslehetőség: ahol molekukáris biológust keresnek. Tessék egy példa:

[link]

2015. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bemásolom a hirdetést azok kedvéért, akik esetleg a jövőben érkeznek, amikor az állás már nem lesz elérhető:



--------------

Pozíció neve: tudományos segédmunkatárs

Hirdető cég: Magyar Tudományos Akadémia Agrártudományi Kutatóközpont - Növényvédelmi Intézet

Elsődleges kategória: Közigazgatás - Közalkalmazott


Biokémiai és molekuláris biológiai vizsgálatok megvalósítása, génsebészeti módszerek alkalmazása. Növénykórtani kísérletek tervezése, végrehajtása.


Elvárások: Világnyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga. Angol nyelvből társalgási szintű nyelvtudás, az írott szaknyelv értése. Kutatásban szerzett gyakorlat, molekuláris biológiai és bioinformatikai alapok. Részletes önéletrajz. Iskolai végzettséget, nyelvtudást igazoló dokumentumok másolata. Eddigi szakmai publikációs tevékenység ismertetése. Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (pótlólagosan is benyújtható).


--------------


Amúgy ez pont az az állásféleség, ami elől én külföldre menekültem...

2015. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jún. 16. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:
közalkalmazott -> nettó 90 ezer kezdő
2015. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!