Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki tényleg ért az álmokhoz?

Figyelt kérdés
Elég komplikált beszélni erről az egészről, és nem szeretnék mindenféle szivatós választ kapni. Örülnék, ha lenne olyan, aki tényleg ért az álmokhoz és megpróbálna segíteni egy picit. Valamint olyan, akit érdeklik az illúziók meg az ilyesmik. Köszönöm...
2014. máj. 27. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Par kategoriaval feljebb, az ezosoknal probalkozz. Ott mindenhez ertenek, megmondjak a jovodet, megmagyarazzak az almodat, megmondjak mikor

lesz vilagvege.

Az alom egyebkent nem hordoz sok jelentestartalmat, az agy a napi infokat, regi emlekeket igy jatsza vegig.

2014. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ezósok rád borítanának egy csomó sületlenséget. Nem baj, hogy a tudományos rovatba írtál. - Érdekes téma, de most én is megyek aludni.
2014. máj. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd meg, és ugord át azokat, akik sületlenségeket válaszolnak.
2014. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oke :) Hát az van, hogy nagyon-kiskoromban (3-6)néhány évig minden éjszaka olyat álmodtam, amitől nagyon szenvedtem és nagyon rossz volt. Minden este sírva ébredtem, de elmesélni sohasem tudtam, hogy mit álmodtam. Mindig csak azt mondtam, hogy valami olyat, aminek nincs vége. Rosszabb volt, mint bármilyen rémálom szellemekkel, boszorkányokkal vagy akármivel. Sokkal rosszabb volt, de mikor felébredtem, nem tudtam semmit elmesélni belőle. Pár év után abbamaradtak ezek az álmok, és több, mint 10 évig nem álmodtam vele, nem is gondoltam rá.(most 18 vagyok). és kb egy hónappal ezelőtt történt valami, ami miatt ez foglalkoztat, de azt már nem szeretném elmesélni, ha nem muszáj. szóval ha valaki tudja, hogy ez mi a franc lehetett, akkor kérem szépen ossza meg velem...
2014. máj. 28. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt biztos, hogy csak pszichológus tudja korrekten feltárni.

Azért nem érdemes kóklerekkel kezdened, mert csak összezavarnak, az pedig sokat ronthat a helyzeten.

2014. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:/ köszi...de pszichológushoz nem tudom elmegyek-e.
2014. máj. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!