Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Most szeretnék jelentkezni a...

Zsolt.86 kérdése:

Most szeretnék jelentkezni a SOTE-ra mentőtisztnek levelezős szakra. Van e köztetek olyan aki levelezőn ott tanul/t és hogy milyen a képzés? Mennyire nehéz? Mivel másabb mint a nappali képzés!

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 18:52
 1/7 anonim válasza:
Üdv! :-) Ahhoz, hogy levelezőin csináld a mentőtisztit, legalább két év szakmai tapasztalattal rendelkezned kell. Én nappalin csinálom mondhatom nehéz a képzés, de persze nem lehetetlen. Azér sok sikert :-)
2014. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia!Szerintem nehéz eléggé,de nem kell hozzá szakmai tapasztalat..ha kéne felvételi követelmény lenne...Tény,hogy több a levelezős akinek már van mentőápolói képesítése vagy ápolói,de megtudod csinálni úgyis ha neked nincs.Én nappalis vagyok,nekünk többet kell bent lenni és több elméleti anyagot adnak le,de igazából azt tőletek is megkövetelik.
2014. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen ha nappali tagozaton szeretné csinálni, akkor valóban nem kell szakmai tapasztalat. Viszon Levező tagozaton kell 2 év szakmai tapasztalat, enélkül levelezőire nem veszik fel, ez feltétel, de csak levelezőin.
2014. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja és nem látsz? Azt írtam, hogy mondhatom elég nehéz! De nyilván nem lehetetlen.
2014. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Válaszotokat !


A SOTE-en van levelezői , és oda nem kell sem 2 éves gyakorlat hogy bekerülhess, sem pedig mentőápolói végzettésg !

Es ez tuti !

2014. máj. 30. 20:19
 6/7 anonim válasza:
Tuti hogy kell levelezőire 2 év mentőápolói tapasztalat, ha tisztire akarsz menni. Nézd meg a felvi.hu
2014. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utoljára mondom és ez 100 % hogy a SOTE-RA levelezőire érettségivel lehet jelentkezni ! !!!!!!!!!!!!!
2014. júl. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!