Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan alkalmazzam a statiszti...

Hogyan alkalmazzam a statisztikát?

Figyelt kérdés

Üdv emberek!


Statisztikai alapon sportfogadok. Lényegét nem fejteném ki. A kérdésem az lenne, hogy a már meglévő adathalmazra (milyen odds volt az egyes kimenetelkere, melyik jött be végül is) milyen statisztikai hát... függvényeket" alkalmazzak melyek adnának nekem egyfajta előrejelzést. Pl miylen odds esetén éri meg a hazaira tenni miylen esetén a döntetlenre stb.


Eddig számoltam az összesre és csak a végeredményt figyelembe véve. Nem tudom, hogy konkértan ezeket az adatokat hogyan is tudnám hazsnálni/mit számoljak még ami segítene. Megosztanám az eddigi infót hátha mond nekem vki vmi okosat róla :)


Összes:

[link]


A nyertesek:

[link]



2014. márc. 26. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen "mindösszesen" statisztikával nem mész semmire.

Inkább egy szűkebb területre vonatkozó statisztika <--> oddsok segítene. Pl. valamelyik csapat sok döntetlent játszik, mégis magas az odds rá, vagy a francia másodosztályban sok döntetlent játszanak, mégis magas az odds rá.

(Pl. mondjuk a mérkőzések 1/3-a döntetlen, de átlagban 3,5 a D szorzója)

[link]

2014. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem akartam leírni a stratégia lényegét de csinálom és működik. Egyszerű martingale alapú startégia. Alap startégia szerint egy meccsnek megetszed mind a 3 kimenetelét. Persze ehhez 3 esélyes meccs kell ahol a szorzók mind jóval 2 felett vannak. Az optimális a 2,5 3,2 2,5 lenne. Ez az átlag.

3 külön soroztaként kezeled a 3 kimenetelt. Amelyik sorozaton buksz ott a tétet duplázod így amikor bejön vissza nyered ami eddig elment + az odds 2 feletti részét mint hazsnot. Ugye ez egy 2,5es oddsnál 50% haszon az aktuális téten.

Na a baj az hogy 3 esélyes se annyira három esélyes a neten felellhető tömérdek évekre vissza menő stat alapján átlag 40-44% közt mozog a Hazai végeredmény. Ezt én is észre vettem, hogy a vendég elég nehezn jön azt többet nem is teszem. Így csak Hazai és döntetlen sorozatom van. Eddig maximum 7. alkalomra bejött. A dolog működik mert hoz pénzt meglehetpsen fixen. Ám éppen azért szeretnék vmi statot hogy elkerüljem a hosszabb beragadásokat egy egy sorozaton. Teszem azt a hazai stat alapján 2,3nál jön akkor oylat választok inkább mint egy 2,1-es oddsot. Vagy pl a D akkor jön a legjobban ha a H és a V között mondjuk 0,2-3 az eltérés. Ilyesmi.

2014. márc. 26. 15:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Lényegében nem az egyes meccsek kimenetelére vagyok kíváncsi. Nem is akarom fixen eltalálni a meccs kimenetelét mert minnél jobban elhúz egy sorozat annál több a haszon. De... persze abankom simán véges és még nem is számot tevő ezért nem szeretném ha elhúzna. Ezért hagytam ott a V-t. Legutoljára - ekkor már feladtam - 102.000 mega z apróval kellett volna tennem vmi 14.-5. alkalamora jött a V. Aztán rögtön rákövetkezőnek is így jött volna. Na azért kellene stat hogy az iylet kiküszöböljem. Pontosabban... csökkentsem az yilen elhúzások esélyeit.
2014. márc. 26. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából értem:)!Nézd a mai totó meccseket ez mind 3 esélyes,talán a Juventus akar bizonyítani,hogy ér annyit,mint a Bayern!Ma vérre menő meccsek lesznek,itt ha onlinbe fogadsz akkor a piros lapokat részesítsd előnybe!Tegnap a Tippmixen nekem is a Mainz meccs szált el,így hiába a 80-szoros odds.Pedig ott kellet volna a pont nekik!Főleg ,hogy bírták a bajorok ellen egy jó darabig!A másodosztályú közép meccseknél a D a legesélyesebb!Fel úgyse jutnak,ki nem esnek,akkor minek hajtani?!A kosár az okés a statisztika szerint,a tenisz meg csak két esélyes!A fociba ott a piros lap,ami mindent megváltoztathat,a D a meccs akkor megpróbálnak ráülni!Az utóbbi 5 eredményeit nézd inkább!Így sejtettem,hogy a Dortmund zupálni,fog,sőt BL.meccs után.Elég jó volt a az oddsja és be is jött!Egyet ne tegyél meg soha,hogy a Bayern ellen fogadsz:)!Ha 1.5-ös szorzója van már annak örülök!
2014. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyerési esélyedet csak akkor tudod növelni, ha többet tudsz a várható eredményről, mint az aki az oddsokat összeállította. És nem csak kicsivel kell többet tudnod, hanem elég sokkal mert a fogadóirodák eleve kb 10% előny számítanak az oddsaikba.
2014. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!