Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehet megoldani egy...

Hogyan lehet megoldani egy anti gravitációs helyen a széklet ürítést?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Vákuum. És van egy kamera, amivel belőheted, hogy a megfelelő helyre ülj (hogy jó helyről szívjon) :D http://www.youtube.com/watch?v=m1wwzwvfsC0


elég érdekes lehet :S biztos nehezebb mint a földön.

2013. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előbb mondanál egy ilyen "antigravitációs" helyet?
2013. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Világűr :) bár szerintem ilyen speciális vécé nélkül is lehet vécézni, hiszen a bél a gravitációs tér hiányának ellenére még működik. Így ugyanúgy kinyomja, csak a levegőben fog lebegni :)
2013. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A világűrben antigravitáció van? Nem is tudtam.
2013. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdező úgy értette (gondolom én), hogy ahol nincs gravitáció.
2013. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Háhh, most lerombolom a 61%os gondosan felépített csapdáját, és elmondom helyette amire készül: mindenhol van gravitáció, az űrben csak súlytalanság van!!!


De hogy ontopic legyek:

működni működik a bélrendszer, de máshogy kicsit, és kényelmetlen a dolog, speciális wc nélkül. (Persze azzal együtt is nehezebb, ha hihetünk az asztronautáknak)

2013. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet hogy rosszul tudom, de az űrben azért van súlytalanság, mert ott nincs gravitáció.
2013. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van gravitáció. Az ISS, meg a műholdak ezért keringenek a föld körül, a hold is ezért kering a föld körül.


Viszont ha ráraknád a mérlegre az űrállomást, azt látnád, hogy az állomás 0 kilót nyom. Mert a mérleg is kering az állomással együtt. Tehát súlytalan. Igazából semmi se lebeg, hanem minden esik, ami a föld körül van. Folyamatosan zuhan minden a föld felé. Csak nagyon nagy sebességgel keringenek is, szóval mire közelebb érnének a földhöz, addigra a föld már "kigörbül" alóluk.

2013. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemtudom lehet e ilyet, de épp tegnap raktam fel a kongregate-re egy játékomat, ami a gravitáció természetét próbálja megtanítani az embereknek, azon keresztül, hogy egy űrhajót kell navigálni.


[link]

2013. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!