Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha van egy 15cm magas, 1.5cm...

Ha van egy 15cm magas, 1.5cm széles kémcsövem abba hány gramm forrócsoki port tudok tenni kb.?

Figyelt kérdés

Tudom, elég bolond kérdés, de karácsonyi ajándékhoz szükséges és nem tudó látatlanban érdemes e megrendelni a kémcsövet...


Nincs hasonlóm, amivel le tudnám mérni. Azt számoltam ki, hogy (ha leszámítjuk a tetejét /a lezárása miatt/ és az alját) akkor ≈91 cm³ a térfogata:D


Igazából az a legnagyobb kérdés, hogy 20g az mennyit foglal el belőle, vagy belefér e egyáltalán.


Próbáltam leguglizni, de nem igazán lettem előrébb...


Köszi a válaszokat előre is!



2022. nov. 28. 10:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

hupsz, elszúrtam, 1.5-tel számoltam térfogatot:D


légyszi ne itt beszélgessetek/veszekedjetek, köszi


köszönöm #3, ha 1cm³=1ml valóban (ebben nem voltam biztos), akkor megoldottam mmd a problémámat!

2022. nov. 28. 21:55
 12/13 anonim ***** válasza:

"1cm³=1ml"

OFF, hogyan kell a felső indexes számokat ilyen szépen írni???

2022. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kódját nem tudom, de mondjuk Wordben van lehetőség felső indexbe írni, szóval legrosszabb esetben Wordben leírod és onnan átmásolod.

Ugyanígy lehet alsó indexbe is írni.

2022. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!