Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Valaki az arbitrage bettinget...

Valaki az arbitrage bettinget el tudná magyarázni, hogy hogyan működik?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy működik, hogy ugyanarra/azokra a sporteseményekre fogadsz úgy, hogy lefeded az összes lehetőséget, és az eltérő „odds”-ok miatt mindegy, hogy ki nyer, te több pénzt nyersz, mint amit feltettél.


Például egy focimeccsen A és B csapat játszik, az egyik fogadóiroda az A csapat győzelmére 3-szoros, egy másik fogadóiroda a B csapat győzelmére 4-szeres pénzt fizet. Ha mindkét helyen felteszel 1000 forintot, akkor összesen 2000 forintot fizetsz be, viszont vagy 3000, vagy 4000 forintot kapsz vissza, tehát 2000 forinttal többed lesz a meccs végére.


Persze ez egy földtől elrugaszkodott példa a jobb érthetőség miatt, de a rendszernek ez az alapja.

2022. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez működik? Hogy lehet, hogy a fogadó oldalak nem beszélnek össze, hogy olyan oddsok legyenek, hogy az ilyesmit kikerüljék?
2022. márc. 19. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés. Felteszem azért, mert sokezer fogadóiroda van (magyar viszonylatban is van egy jó pár), akik nem nagyon tudják párosával tartani a kapcsolatot. A másik dolog, hogy bár ez egy létező dolog, és teljesen laikusként mondom ezt, én nem tartom túl életszerűnek; elvégre mindegyik fogadóiroda ugyanazokat a szempontokat veszi figyelembe az odds-ok kialakításakor, és nyilván szinte mindegyik helyen ugyanaz az esélyes, szóval én nehezen tudom elképzelni, hogy az egyik helyen az egyik, a másik helyen a másik az esélyesebb, ráadásul akkora az eltérés, hogy ezt ki is lehessen használni.
2022. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem köszi. Láttam egy videót youtubeon, és a csávónak valahogy működött és ki lett tiltva fogadó oldalakról


[link]

2022. márc. 20. 12:04
 5/9 anonim válasza:
100%

Csináltam régen.


Rengeteg olyan fogadás van, ahol ez megjátszható.

Több oka van, hogy már nem csinálom és nem túl elterjedt.


Először is meg kell találni a sokszáz fogadóiroda közül azokat, ahol egy adott fogadásnál biztosra mehetsz.

Vannak direkt erre kifejlesztett keresőprogramok. Ezek folyamatosan pásztázzák a lehetőségeket és jeleznek, ha van megfelelő. Viszont ezek vagy sokba kerülnek, vagy ha ingyenes, akkor le vannak butítva.


A legtöb arbitrázs elég kicsi hasznot hoz, 10-20%-ot. Ha nagyobb a lehetséges nyereség, akkor elkezd ömleni oda a pénz, hiszen sokan megtalálják a lehetőséget. Ez viszont felűnik a fogadóirodának, és változtatj az oddst.


A fogadáshoz sok pénz kell, mivel általában kicsi a nyereség %-a.

Ráadásul az a legbiztosabb, ha egyszerre sok fogadóirodánál van bent pénzed, sok pénzed. Mert a lehetőség nem marad fent sokáig, mivel megváltoztatják az oddsokat. Amikor észreveszed a lehetőséget, és befizetsz az irodához, lehet hogy már nem nyereséges, és fölöslegesen fizetted az átutalási jutalékot.


A legrosszabb, ha az egyik fogadóirodánál már megtetted a tétet, és közben változik az odds.


Nagyobb nyerési %-okat is gyakran el lehet érni, de ahhoz legtöbbször nem elég 2 fogadás, hanem 3, néha 4 helyen is fogadnod kell meghatározott bonyolult keresztfogadásokkal. De ehhez még több idő kell. És az nincs, mert bármelyik változhat közben.


És igen, sok fogadóiroda kitiltja az arbitrázsra játszókat. Viszont vannak, ahol ez egyáltalán nem zavarja őket, bármikor bármennyivel fogadhatsz.

2022. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én már az arbitrage kalkulátorba se tudom, hogy miket kell beütni vagy megadni. Szóval akkor ennek abszolút nincs értelme? Mármint sokkal több energiának tűnik, mint amennyit megér. 100ezer forinttal ha elkezdem, akkor naponta, ha megtalálom ezeket a lehetőségeket, mondjuk naponta egyet, akkor azért megéri nem? Vagy mennyi idő mire egy ilyen lehetőséget met lehet találni? Én abszolút nem tudok eligazodni a fogadóirodák oldalain.
2022. márc. 22. 18:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg hogy találják meg hogy ki arbitrage bettingel?
2022. márc. 22. 18:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Találtam egy surebets nevű oldalt. Ezen vannak tippek. Privátban írok utolsó mert nem egészen értem hogy működik ez az egész.
2022. márc. 22. 18:50
 9/9 zimonyi attila válasza:
Hogy van ez gyerekek?? Sikerült kibogozni, mert én sem nagyon értem.......ennek a srácnak a videói érdekesek.....ha megy, szóljatok már vissza és priviben tudnánk egyeztetni??
2022. márc. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!