Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Génszerkesztéssel be lehet...

Génszerkesztéssel be lehet folyásolni azt,hogy milyen legyen az ember szemilysége,tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Hogy mondjuk csak boldog legyen,pl.ne legyen olyan mint az apja,hogy szeret olvasni és vezetni (ezt csak úgy hirtelen találtam ki:D)

2020. szept. 16. 17:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ok,értem.

Szóval attól még lesz olyan génszerkesztésnél is,hogy "apámtól örököltem,hogy szeretek vezetni"

2020. szept. 17. 09:58
 12/15 Wadmalac ***** válasza:

Nem biztos.

Ne mtudjuk, pontosan myile narányíban génszabályzott és azt sem, menynire íródhat felül az öröklött tulajdonság tanulttal.

2020. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te nem tudod, akik értenek hozzá, azok tudják
2020. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Wadmalac ***** válasza:

"Te nem tudod, akik értenek hozzá, azok tudják"


Nem tudják.


Keményen dolgoznak a kiderítésén, rengeteg magatartás-genetikai kutatás folyik, de még igencsak a kezdeteknél áll a dolog.

2020. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még az sem biztos, hogy létezik ilyen, hogy "apámtól örököltem, hogy szeretek vezetni". Ez pont olyan, hogy a hasonló jellemzőket örököltnek érezzük, a különbségeket viszont többnyire észre sem vesszük.
2020. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!