Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire férfias sírni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire férfias sírni egy lány miatt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Semennyire. Egy férfi nem sír bármi is van. Egyik ismerősöm pl baltával csapta le az ujját, bekötözte, az ujját lejegelte, majd szólt a fiának, hogy vigye már be, hogy varják vissza. Ha ekkor nem morzsolt el egy könnycseppet, akkor egy lány miatt lehet?? Na ná, hogy nem...

De mivel ide írtál gondolom nem is vagy még férfi csak fiú, szóval nem szégyen, nem ciki.

2019. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Vannak érzéseid. Ezt teljesen rendben van. Nem szégyen egyik nemtől sem, ha sír.
2019. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha őszinten szeretsz valakit és kicsodulnak a könnyeid az szerintem teljesen elfogadott!

Ha nem tudnal sírni,na,az látod sokkal nagyobb problema!

2019. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy nagy szerelem az életemben, aminek úgy lett vége, hogy a lány szakított velem, ugyanis egy külföldi ösztöndíjat kapott és nem akart távkapcsolatot. Hát én úgy zokogtam, hogy taknyom-nyálam összefolyt. Akkor is, amikor bejelentette, meg akkor is, amikor kivittem a reptérre.

Aki ismer, nemigen gondolhatja azt, hogy férfiatlan vagyok.

Nem gondolom, hogy attól lesz férfias valaki, hogy eltagadja az érzelmeit.

Összehasonlításként, akkor nem sírtam, amikor szörfözés közben olyan baleset ért, hogy eltört a sípcsontom. Szóval ha bibis a kezed, vagy lábad elég ciki sírni, de egy szerelem vége mindig fájdalmas. Nem leszel rinyáló kislány attól, ha látszik rajtad, hogy bánt.

2019. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem is férfias, és nem is nőies. Bárkinek joga van sírni, ha valami rossz történik vele. Inkább adja ki a feszültséget, minthogy mindent magába zárjon.
2019. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem aranyos tud lenni, megmutatja, hogy ténylegesen komolyak az érzelmei a srácnak, nekem tetszene :)
2019. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Az első válaszoló valami nagyon vidéki gyerek lehet. Tipikus veszprémi pulyáró. Mer attól lesz valaki igazi férfi, hogy levágja az ujját utána meg visszavarratja. Legközelebb valami mást is vágjatok le. Garantálom, hogy attól aztán igazi férfi lesz. Meg hát lesz egy kis vérzéses mellékhatása is, dehát az IGAZI férfi nem hal bele holmi 2 liter vérveszteségbe. Tessék kibírni!
2019. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vannak érzelmeid. elnyomni őket neked is és a környezetednek is rossz. nyugodtan sírj, adj puszit, ölelkezz, nem leszel tőle kevésbé férfi.
2019. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!