Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem fogok soha párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem fogok soha párt találni, ha ilyen "férfias" lány vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem, hogy mennyire úgymond férfias jellemem van, és hogy ez nem illik lányhoz. Egy kicsit mesélek.


Szóval elég bunkó vagyok az emberekkel, megmondom amit gondolok, ez sokaknak nem tetszik. Szerintük már ez sem nőies. Meg még az mindenki baja, hogy rövid a hajam, és hogy fiúsan öltözök.

A suliba meg azt is szóvá tették már, hogy milyen ciki, hogy megvédtem az osztálytársamat. (Lányt) Egy fiútól. (Nem tudom mennyit számít, de cigány volt) Felpofozta, én meg összeverekedtem a fiúval. És a suliba ezért meg azóta is csúfolnak, hogy hibríd vagyok, meg stb. Hogy még fiút is képes vagyok megverni :( A szüleimnek meg az a baja, amit mindig szóvá tesznek, hogy szétnyitott lábakkal ülök, mint egy pasi. És már elegem volt hogy folyton azt hallgatom, hogy milyen férfias egyéniség vagyok :( De én ezen nem tudok és nem is akarok változtatni, mert így érzem magam jól. A fiúk általában csak addig akarnak közeledni felém, amíg meg nem tudják hogy milyen vagyok. Ez tényleg ekkora baj, a viselkedésem? Így tényleg nem lesz párkapcsolatot soha...?


2017. márc. 25. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz. Csak lehet nehezebben találod meg. De egyszer biztos lesz valakid. Talán csak próbálj a bunkóságon változtatni, azt nagyon nem csípik a fiúk. Vagy tényleg csak egy nagyon picit legyél nőies az is jó. De amúgymeg ne foglalkozz mások véleményével, te is írtad, így érzed jól magad, mond el nekik is.
2017. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"elég bunkó vagyok az emberekkel" - inkább ez a baj... Mielőtt továbbmennénk, tisztázzuk: ez nem férfias dolog. Az igazi férfi heroikus, a szava tiszta és szép.

A bunkó az meg bunkó, mindegy milyen genitáliái vannak, inkább nemek alatti képződmény. Mert az igazi nő sem bunkó, hanem a szava tiszta és szép, kedves és megértő, szelíd, békés.

Hordjál olyan ruhákat, olyan hajviseletet, ami tetszik, amiben jól érzed magad. Nem a külsőségeken múlik a boldogulásunk, hanem a tartáson, jellemen, gondolkodáson, a másik ember felé való megértő segítő viselkedésen.

Tehát, ha szeretnél boldogulni a továbbiakban, ezeket gondold át.

2017. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem :) Ezek közül egyik sem kizáró ok, max a "bunkóságon" kéne kicsit változtatnod :) Bár az hogy őszinte vagy és megmondod a véleményed az még önmagában nem bunkóság, attól függ hogyan teszed ^^
2017. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenek a gyengéim:D
2017. márc. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A bunkossagot altalaban senkisem toleralja,kepzeld magad csak az o helyzetebe,amikor neked szolnak be bunkon hogy esik.A tobbivel nincs gond,csak megkell talalni azt a valakit aki eltud igy fogadni,esetleg olyan otletekkel rukkoljon elo veled szemben amiket elfogadsz a stilusoddal kapcsolatban es tetszik neked.Mi 5 ev alatt a parommal megvaltoztattuk a masikat es teljesen maskepp nezunk ki,viselkedunk mint elotte,de nem a rossz ertelemben :P

23/l

2017. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

100% hogy lesz majd kapcsolatod. Sok fiú van aki az ilyen lányokat szereti. Én is eléggé fiús személyiség vagyok, sokan meg is jegyzik ezt, de nem érdekel. Ettől függetlenül van/volt olyan srác akinek tetszettem. Biztos hogy te is fogsz párt találni, csak idő kérdése :)

15/l

2017. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!