Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék férfias?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HorusS kérdése:

Hogyan lehetnék férfias?

Figyelt kérdés

Egy làny azt mondta hogy tetszem neki de nem vagyok elege ferfias es ezert nem kaphatok eselyt nalla

Azt mondta hogy nem tudja elmondani de nem erez es lat semmi ferfiasat bennem

Valaki segitene ebben? Tudna mondani par tanacsot? 17/f



2015. aug. 26. 21:21
1 2
 1/13 10inchhero válasza:
ne borotváld a lábad/mellkasod/stb, mert nem férfias! a borosta férfias, persze csak jó igényessen :D
2015. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
borosta , hosszabb haj ( ha most rövid) , testtömeg növelés,
2015. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon sovàny vagyok és gyerekes arcom is van de a làbam szôrös és a melkasom is :)) de neki kezdek tömegnövelésnek :-) köszönöm még jöhetnek :-)
2015. aug. 26. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy BMW-t és menőzz a suli előtt. egyszerű mint az ágyba hugyozás
2015. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
17 Vagyok de azert koszi :))
2015. aug. 26. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Amiket leírtak, a borosta az férfias, idősebbnek nézhetsz ki tőle, és férfiasabbnak :)

Legyél izmos, és most nem arra gondolok h mindenképpen kockahas, de a nők azokhoz a férfiakhoz vonzódnak, akik meg tudják őket védeni. Tehát, ne vagy pálcika, se bodybuilder, csak kellően izmos :)

2015. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól ,hogy izmos vagy miért tudnál bárkit is megvédeni? Hagyjuk már ezt a baromságot.
2015. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az . Iknek szerintem reszben igaza van mert ahogy vettem eszre es alitolag a lanyok jobban vonzodnak az izmosabb pasikhoz mert biztonsagban erzik magukat melletok
2015. aug. 26. 21:48
 9/13 A kérdező kommentje:
*5
2015. aug. 26. 21:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm :D

És igen, igazam van :p

17 éves lány vagyok és nekem ez a véleményem! :)

Nem értem, hogy miért ne lenne ez igaz...

2015. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!