Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem volt még barátom, ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tpanna00 kérdése:

Soha nem volt még barátom, ez normális? Már ideje lenne 18/L

Figyelt kérdés

Tök normális lány vagyok najó nem járok bulizni meg ilyenek nem is szeretem az alkoholt se a cigit egyébként

ja amúgy sminkelek is amit minden fiú utál szóval jah... Egyedül halok meg

Nem is próbálkoznak nálam bari nőimhez bezzeg odamennek namindegy



2018. dec. 21. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Az esze a helyén van??? Hát pont arról rinyál, hogy mindenki alkalmazkodjon hozzá, de ő nem alkalmazkodik senkihez. Ezt hívjuk kettősmércének.
2018. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
8-vagyok) Tényleg szar hogy sminkeli magát, de ha neki ez kell ez van. inkább menj a sok tiniribit szidni akik a seggükig sminkbe úsznak úgy hogy a seggüket nem is takarja semmi, ha nem lesz ennyi szutyok ribi akkor visszatérünk ide, oké?
2018. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az alkoholt meg a cigit nem szereted, az semmi baj. Egyébként az elobbire nyugodtan raszokhatsz, de csak mertekkel! De cigire semmi keppen nem. Abbol nincs olyan ha mertekkel. Az ígyis úgyis megöl


Amúgy 18 évesen semmi nincs veszve. Sminkkel sincs baj.


És miért halnal meg egyedül? 😂 biztos találsz majd magadnak valakit. Vagy ő talál meg téged...

2018. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon de nagyon elvárod másoktól, hogy mindenben, de mindenben alkalmazkodjanak hozzád. Így egyrészt nehezen találsz magadnak párt, másrészt, ha találsz is, nem fogja sokáig melletted kihúzni. Párkapcsolatban olyan nincs, hogy csak a másik alkalmazkodjon hozzám, de én hozzája semennyire.

Egyébként a korod miatt nem vagy semmiről sem elkésve. Én normálisnak találom. Pártaláláshoz nem okvetlenül kell szeretned az alkoholt, cigizned sem kell. A sminkeléssel sincs gond. Ha akarod - csináld.

Azt javaslom, hogy gondold át azt, hogy tudnál-e és mennyit engedni az elvárásaidból. Sok sikert!

2018. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
8-vagyok) És ha nem valami divatp*csa akkor mi van?
2018. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Kövér vagy? :D
2018. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
"ja amúgy sminkelek is amit minden fiú utál szóval jah." - szerintem ez egy baromság :D am lényként még mindig jobb esélyekkel indulsz mint én, látod én is csak azért nem írok mert már tuti kaptál vagy 100 privátot
2018. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!