Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem volt még barátom, ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tpanna00 kérdése:

Soha nem volt még barátom, ez normális? Már ideje lenne 18/L

Figyelt kérdés

Tök normális lány vagyok najó nem járok bulizni meg ilyenek nem is szeretem az alkoholt se a cigit egyébként

ja amúgy sminkelek is amit minden fiú utál szóval jah... Egyedül halok meg

Nem is próbálkoznak nálam bari nőimhez bezzeg odamennek namindegy



2018. dec. 21. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Inkább szeresd meg az alkoholt és a cigit.
2018. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Az.

Nálam például nagy nagy plussz ha egy csaj kerüli az ilyen dolgokat..Eddig csak egy ilyennel találkoztam de őt is sikerült belevinni..

2018. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Én pont ilyen barátnőt szeretnék, de gondolom úgyse válaszolsz, hiába is írtam :(
2018. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
És olyan nehéz NEM SMINKELNI? :D Már ha még azt mondanád, hogy úr isten sminkelni kell, én azzal biztos nem teszem tönkre a bőrömet, nem koptatom a pénztárcámat és nem vesztegetem a drága időmet... Na de az hogy nem sminkelni nehéz. :'D Tudod milyen egyszerű nem sminkelni? Én minden nap nem sminkelek.
2018. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
És szerinted lekéstél bármiről is? ;)
2018. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen lány vagyok, mint te. Sminkelni sem szoktam.

A fiúk nem néznek rám, nem beszélnek velem, (noha már nem is bánom, mert 1,5 éve megtaláltam a szerelmem, amit te is meg fogsz). Ne add fel, keress magadnak valót, akivel jól érzed magad, hasonlít rád.

Csak azt nem értem, hogy ilyenkor a fiúk mit gondolnak? Például itt vagy te, aki NORMÁLIS, nem egy büdös ringyó, mégsem vagy kapcsolatban.

Ui: nem halsz meg egyedül. Majd meglátod.

2018. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
szokj rá a cigire. az majd azt sugallja a fiúknak, hogy aki szív, mindent szív!
2018. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Szia. Az én véleményem:

Alkoholos piás cigizős ezzel menőpsködő lány nem kéne.

A sminket én is gyűlölöm, de ha ilyen barátnm lenne leszoktatnám mert tudná hogy azért szeretem aki (úgy se lesz senki csak a példa kedvéért..)

18 leszek én is lassan, ne mvolt még barátnőm, depressziós vagyok évek óta nem is beszéltem senkivel, ha akarnék sem tudnék, és az öngyilkosságot látom a legjobb megoldásnak. De én együtt se akarnék lenni olyan lánnyal akinek volt már valakije, szóval ez is egy jó pont. Ne ijedj meg, nem kell elsietni, a tökéletesre kell várni :)

Bár én mondom aki elkeseredve ül itthon és nem csinálok semmit csak vagdosom magam.. De ez az igazság, megérdemled hogy majd azzal legyél együtt aki tényleg szeret, és nem kell rossz tapasztalatot szerezned.

Sok sikert, legalábbis többet mint ami nekem.

17f :)

2018. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nemfogok leszokni senki kedvéért, engem ne akarjon senki sem megváltoztatni. Mi az, hogy járnál velem de csak ha leszokok erről meg arról dobnálak ki egyből ilyet mondanál!

Nem nem tudok leszokni nem akarok. Én így érzem magam szépnek ez van. Ti nektek is biztos sok olyan dolgotok van amit más elítél. Azzal az emberrel aki a barátom lesz annak ezt el kell fogadnia!

Igen, eléggé kicsúsztam az időből mivel 18 lassan 19 vagyok és 0 pasi volt az életemben. Ez minden csak nem normális.

Drágák vagytok de senki kedvéért nem fogok semmit se csinálni. Nem fogok azért cigizni piálni mert akkor lesz majd pasim. Bár nagyon akarok de inkább meghalok 90 évesen minthogy 40 évesen kiégve a férjurammal együtt. EZVAN!

Már is amúgy miért nincs barátom, mindenki annyira hülye és komolytalan.

2018. dec. 21. 19:36
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
8-vagyok) Durva de ez az igazság. Legalább az eszed is a helyén van.
2018. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!