Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedvességgel kompenzálható a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvességgel kompenzálható a rondaság?

Figyelt kérdés

Egy 22 éves, visszahúzódó, Introvertált fiú vagyok, Komárom-Esztergom megyében élek egy kisvárosban Oroszlányon. Soha nem volt még barátnőm, mert minden lány elutasít a kinézetem miatt, pedig rengeteg lány megjegyezte már, hogy milyen kedves vagyok és aranyos, de barátságnál többet sosem akartak tőlem. Már rengeteg dolgon változtattam, de ennek ellenére sem tetszem senkinek, pedig tisztán tartom magam, divatosan öltözködöm, hónaponként csináltatom meg a frizurámat, de ennek ellenére is csak elutasítanak a kinézetem miatt..... Kedvességgel kompenzálható a rossz külső?

A tapasztalataim alapján én úgy gondolom, hogy nem, mert rengeteg társkereső oldalon próbálkoztam már, de egy lány sem akart tőlem semmit, de még csak személyesen sem...... 22/F



2018. nov. 13. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Már tudod a választ. Figyu. Ha nincs meg a kémia, akkor minden mindegy, milyen a személyiséged. Sajnos, ez az igazság. Inkább próbálj meg vonzó lenni.
2018. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen lányt akarsz, valakinek ez tetszik, valakinek az, ne gondolja már senki, hogy van egy karakter ami mindenki kedvence és van egy ami reménytelen eset... csak a megfelelő embereket kell megtalálni és kész.
2018. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Mert ha nincs vonzalom senkit nem érdekel, hogy kedves vagy. Nem akarnak megismerni.

Én is megkaptam már párszor. A hajamra kenhetem a kedvességet, nem megyek vele semmire.

2018. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
figyu ha nem ma akk holnap, és am szomoru meg sajnallak, de lehet h csak olyanokat ismersz aki ferjenek nem egy cuki csavot tud elkepzelni, ezt ne hagyd fel mert sokan szeretik, és a kedvesseg erosebb mint a szepseg az amugy valtozo
2018. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
részben szerintem igen.
2018. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 15-24éves korosztályban még ha minden lány korabeli fiút is választana kapcsolatra akkor is a fiúk 8%-a egyedül maradna. De ennél sokkal rosszabb az arány. Utána lehet járni a ksh-n fenn vannak a hivatalos adatok, ha nekem nem hiszitek.
2018. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet egy lány bármilyen kedves, ha nekem nem vonzó kulsore, akkor nem tudok rá többként tekinteni, ez fordítva is így van sajnálom.
2018. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán a kedvesség kevés. De ha általa barátként a csajok közelében tudsz maradni, lassan megismered a gondolkodásukat és lelkivilágukat. Ez pedig hatalmasat lendít a dolgon. Persze nem tinikorban, amikor mindent a külsőségek határoznak meg.
2018. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a külsőd miatt utasítanak el. Valószínűleg egyszerűen nem tudtok vagy akartok egymásnak mit mondani, nyújtani. Majd eljön valaki, a jóra várni kell.
2018. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem a "rondaság" inkább sporttal kompenzálható és egészséges életmóddal, mint kedvességgel. A nőknek pedig nem kedves pasira van szükségük, hanem férfire, aki nőként bánik velük.
2019. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!