Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne másképp csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne másképp csinálnom?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a külsőm szerintem átlagos. Több fiú is a felsőbb évfolyamról bejelöl, és állandóan néz. Nagyon tetszik nekem egy nálam 2 évvel idősebb srác. Ő is gyakran néz, de nem köszön. Nem tudom miért nem lép, hisz egy ideje már ez van. Szerintetek köszönnöm kéne neki legközelebb ha látom? Akkor gondoltam, ha egyedül lesz. Lehet, hogy nincs elég bátorsága lépni?
2018. okt. 9. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak úgy smárold le. Nekem annó be vált.
2018. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eléggé meglepné, az biztos! 😂
2018. okt. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!