Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lekapjam a srácot vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekapjam a srácot vagy ne?

Figyelt kérdés

Lekapjam a srácot vagy ne? Odajön beszélgetni, nagyon közel áll hozzám, ha beszélgetünk és igen. Nagyon megtetszett a srác. Én mint lány lekaphatnám vagy túl gáz lenne?

Köszi a válaszokat!


2018. márc. 29. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem übergáz ha a csaj teper a csávónál.

Legalább ennyi tartása legyen a lányoknak,hogy nem vetődnek rögtön a csávó alá!

2018. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd ><

Lehet megsértődne vagy kiakadna vagy nem állna utána veled szóba vagy valami. Ez elég rosszul is elsülhet.

Ha nagyon szeretnél tőle valamit gyengéden érintsd meg a karját miközben beszélsz hozzá, és figyeld meg hogyan reagál rá.

Esetleg hívd el randira! De azt is csak óvatosan. Ne azt mondd hogy: gyere velem randira

Hanem csak ha vagytok olyan viszonyban mondd neki hogy kinéztél egy filmet a moziban de nem akarsz egyedül menni és van e kedve veled lógni.

Vagy csak lazán ha egy suliba jártok és suli után dumáltok kérdezd meg hogy éhes e... és ha igent mondd, mondd neki hogy te is az vagy és van e kedve beugrani veled a mekibe.

Szerintem jobb ha ilyen kisebb dolgokat teszel, és nem rögtön megcsókolod.

Sok sikert!

17/L

2018. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján nekem valami tesznye telepi pitsa képe rajzolódott ki rólad,aki bármelyik fiúnál bevágódik, mert ő vaggggááááány.

:D



Ha nem vagy ilyen, akkor se tedd meg, ha meg mégis, akkor duplán ne.

2018. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nem vagyok valami "teszne telepi pitsa",egy elég kifinomult családban nevelkedem.

Együtt zenelünk úgyhogy csak a próbákon találkozunk. Furulyázik én éneklek és múltkor elvettem a furulyáját és megmutatta, hogy hogy kell fújni meg, hogy hol vannak a hangok megfogta a kezemet stbstb. Csak nem tudom, odajön jól eldumcsizgatunk meg minden. Annyira késztetést érzek,hogy megcsókoljam de valamj mégis visszatart...

Hivott házibuliba is, de mivel a szüleim nem engednek akárhány éves is vagyok akkor sem engednek... Messengeren nem nagyon beszélgetünk. Mikor vele vagyok akkor felszabadult vagyok, szépnek és jól is érzem magam. Na de mindegy, tudom,hogy úgyse fog közeledni,neki tőle fiatalabb lány kell. ☺

2018. márc. 29. 23:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Az egyik dolog,ami biztos eltaszítana tőlem egy lányt, ha ezt csinálná, amire készülsz. Szeretem a visszafogott lányokat, akiknek lehet udvarolni,de nem fognak "rámmászni" egy csókkal. Nem a te feladatod, főleg nem úgy,hogy egy kicseszett randitok sem volt, csak együtt zenéltek. Mi a franc? felszínes ismeretség.

Nekem az a tisztelere méltó viselkedés, ha a lány közel enged magához,de nem fog rámnyomulni random módon. Ha pedig egy lányt nem tudok tisztelni a viselkedése miatt, akkor viszont látásra neki, egy kapcsolat a tiszteleten alapul.

Ha a srác nem lép, akkor nem. Lehet nem tetszel neki, csak jól esik szórakozni a lányokkal, vagy pedig nyuszi. A nyuszi nem férfias tulajdonság,arra pedig nem lehet felnézni egy párkapcsolatban.

2018. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia kedves 15/15os. Teljes mértékben igazad van. Gondolkoztam, és ezzel tudom, hogy teljes mértékben eltaszítanám. Várok még, hogy lépjen, de nem fog tudom, mert idősebb vagyok nála 5 hónappal és kijelentette,hogy neki fiatalabb kell. De azért köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 30. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!