Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék találni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék találni egy rendes srácot?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon kevés barátom van, és aki van, az is csak iskola idő alatt van velem, aztán nem is foglalkozik velem.Nagyon rossz így, és mivel én egy kicsit "komolyabb" vagyok, szeretek komolyabb témákról beszélni stb.,nem szeretek minden hétvégén hullára inni magam, ezért nem is nagyon hívnak már sehova. Pasik pedig rám sem néznek, nagyon rossz így. Mit tehetnék. 17/l

2017. jún. 15. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Szia. Leírtak alapján nincs veled gond. Ha küldenél képet akkor talán tudok segíteni.

Egyébként szerintem ismerkedj kávézókban vagy programokon (gondolok itt: láthatatlan kiláitás, Magyarság háza, vagy Showkon)

2017. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Rendes srác... olyan nem létezik.


Amúgy meg chat.hu, régen jó társaságokat lehetett ott találni. :D

2017. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elárulod hogyan találhatok rendes lányt, én is elmondom. :×
2017. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Írj rám ;)


23F

2017. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mifele komoly temakrol?
2017. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ha nem ismerném magam akkor azt mondanám hogy sehogy. Szerencs hogy ez nem így van. :D
2017. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz!
2017. jún. 16. 18:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad rájöttem hogy én is pont ebben a helyzetben vagyok csak annyi különbséggel hogy rendes lányt keresek és fiú vagyok. Ha szeretnéd beszélhetünk
2017. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Írj nyugodtan :D
2017. jún. 16. 22:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Rendes srác, aki komolyabb típus és nem iszi matt-nullára magát... Ó, hát az én vagyok. :D Mi is beszélhetnénk priviben. 16/F
2017. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!