Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol lehet rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet rendes barátot találni? 18/L

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még nem volt barátom. Nem olyan sűrűn járok szórakozni és akkor is inkább visszafogottabb vagyok. Egy egyszerű lánynak tartom magam. Sajnos eléggé csendes vagyok és zárkózott,de van akivel az első perctől megtalálom a közös hangot. Szerintem ezek manapság nem annyira népszerű tulajdonságok. Szerintetek így hol van esélyem megismerkedni valakivel?
2015. jún. 29. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha barát kell akkor itt vagyok én, ha barát mint pasi akkor járj el mozogni, csapódj be egy bandába és ismerkedj, vagy vagy szemezz az utasokkal a buszon/vonaton és hátha elragad valakit a tekinteted 17f
2015. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 To7ka ***** válasza:

Társaságban vagy közösségben!:) Menj el egy beülős lightos estére olyan barátnőkkel, akik nagyobb társaságok felé is nyitnak, srácokkal, akiknek lehetnek lent haverjuk, és így szépen elkezdtek beszélgetni!:)

Másik opció, közösségek. Ahol közös az érdeklődés, bizonyos időre össze vagytok zárva és lehet mivel nyitni. Egy sport, hobbi, rendezvény, tábor, stb... Szerintem a legjobbak az ismerkedésre!:)

2015. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mint hasonló tulajdonságokkal rendelkező srác, csak a legjobbat tudom neked kívánni, meg hogy próbálj meg hallgatni az előttem válaszolókra, nyilván nem mondanak hülyeséget.

Lányként talán annyival könnyebb dolgod van azért, hogy feléd nyitnak, nem neked kell (általában) kezdeményezned. Annyi tanácsot tudnék adni talán, hogy legyél nyitottabb. Még ha mondjuk nem is tetszik annyira egy srác, vagy nem kedveled annyira, ha közeledik feléd, adj egy esélyt ara, hogy megismerjétek egymást. Ha elhívnak egy randira, menj el, nem a kezedet kérik meg.. Ezzel is tapasztalatot szerzel.

Sok sikert!! :)


20/F

2015. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bizonyára sokan letámadtak itt :d de azért elmondom ha normális csávót keresel nagyon kevés az esélye hogy itt találsz olyat a normálisakat olyan helyen találod általában ahova normális emberek járnak ez lehet bonyolult ,de a lényeg itt van 18 /f vagyok ha érted mire gondolok ;)
2015. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 plasztik@ä ***** válasza:
ha irsz eltudunk beszélgetni (nincs semmi sötét szándékom)
2015. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem nincs kifejezetten erre válasz. Én sose gondolkodtam azon, hogy hol tudok olyan lányt találni, aki tetszhet nekem. Egyszerűen próbálj nyitottabb lenni és nyitni mások felé. Alkalmazkodni kell a helyhez. 20f
2015. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írj rám! :)
2015. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kellessz *.* :)) 18/f
2015. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha sportos fiukat szeretnél járj el futni. Amikor megyek sok lány nem is futni jön a pályára hanem stírölni a fiukat és a kispadon ülnek. :)))

Meg keress olyan helyet ahol közös érdeklődésű embereket találsz legyen ez bármilyen hely futásnál futó pálya, bicikliseket is találhatsz ha elkezdesz biciklizni.

Szakkörök, sport klubbok, menj ki sétálni, kutyát sétáltatni ha kellesz valakinek lecsapnak rád :)))

2015. júl. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

(Bevallom a válaszok kedvéért jöttem, mert amit leírtál a kérdésben az betűről betűre igaz rám is, éppenséggel én pár napja a 19-et töltöttem már, így ha mást nem, lelki támogatást meg erőt küldök feléd. :) )

Hogy valami választ is írjak, a fent említetteken kívül esetleg a társkereső oldalaknak is adhatsz egy esély, ott is sok 20-as éveiben járó srác van (és sok fiatal lány is). Én ott ismertem meg az első barátom - egy volt már, ennyiben "eltérek" tőled de a többi mind igaz és én is hasonló problémával küzdök régóta -, ráadásul jófej, aranyos srácokat is megimmertem ott, akikkel legtöbbször az első találkánál tovább nem jutottunk, de jót beszélgettünk, egyáltalán nem bántam meg. Sőt, az egyik srácban végül nagyon jó lelki társra találtam (távolság miatt kapcsolat nem lehet, pedig a vonzalom meg lett volna oda-vissza), napi szinten beszélünk órákat... Szóval ezzel azt akarom sugallni hogy egy próbát megér a dolog, azt most elmondom hogy ha így döntesz rengeteg 30/40+ -os pasi fog írni, meg sok olyan aki külsőre nagyon nem jön be, de 20 jelentkezőnként akad 1-1 aki szimpi, el lehet vele dumálni és utána aztán eldönteni legyen-e valami. :) Ha szeretnél akár dumálhatunk is róla, vagy bármi ha kérdésed lenne. :)

2015. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!