Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elég sok ismerkedős kérdés...

Elég sok ismerkedős kérdés van. Akik már kerestek így barátot, kapcsolatot, sikerült olyat találni akivel már jó ideje kontaktban vagytok?

Figyelt kérdés
Esetleg élőben is találkoztatok már ?
2015. febr. 2. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, én taliztam innen sráccal :D egy angyal, habr nem jöttünk össze :D de jófej nagyon :D

vigyázva de ajánlom az oldalt

2015. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült találnom innen olyat akivel jó ideje tartom a kapcsolatom..hozzáteszem csak barátként,mert messze lakunk egymástól.

De ahogy az előttem szóló is mondta:vigyázni kell,mert sok a bunkó..de vannak kivételek csak ki kell őket fogni!

Sok sikert neked kérdező! :))

2015. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy még itt is lehet olyan személyre akadni, akivel egy hullámhosszon vagytok és sokáig tartjátok a kapcsolatot. Nekem is van ilyen ismerősöm, akivel jó ideje beszélgetünk bár élőben még nem találkoztunk.
2015. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen egyszer találkoztam innen egy lánnyal, még aznap szexeltünk is de többet nem láttuk egymást mert 170km a távolság.
2015. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt már a kérdés, és ott is írtak pár jó dolgot.
2015. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, és közel fél éve együtt vagyunk. Csodálatos a kapcsolatunk az első perctől fogva, nagyon megszerettük egymást.
2015. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!