Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol lehet rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet rendes barátot találni? 18/L

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még nem volt barátom. Nem olyan sűrűn járok szórakozni és akkor is inkább visszafogottabb vagyok. Egy egyszerű lánynak tartom magam. Sajnos eléggé csendes vagyok és zárkózott,de van akivel az első perctől megtalálom a közös hangot. Szerintem ezek manapság nem annyira népszerű tulajdonságok. Szerintetek így hol van esélyem megismerkedni valakivel?
2015. jún. 29. 22:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedni lehet bárhol, még otthon is... én a mostani barátomat a saját lakásomban ismertem meg, pedig nem is hozzám jött :D. Azt nem írtad, h hogyan nézel ki. Bár most biztos lepontoznak, de a férfiak először a külsőt nézik. Lehet van pár barátnőd, aki tudna öltözködési és sminkelés tanácsokat adni...
2015. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!