Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék végre egy figyelme...

Hogy tudnék végre egy figyelmes, nem önző és érzéketlen barátot találni?

Figyelt kérdés
Igen, duci és csendes vagyok, de nem öltözök kihívóan, nem vagyok buta sem, volt már barátom, viszont valahogy mindig olyanokat találok, akik soha nem próbálnak beletenni a kapcsolatba, mindig én alkalmazkodok és hozok áldozatokat ők meg érzéketlenek és sosem figyelnek annyira rám, mint én figyelek rájuk. Kezdek elkeseredni és nem tudom, mit tehetnék :(
2015. febr. 12. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, és szűrd ki az olyat aki nem megfelelő.
2015. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem látom előre, hogy milyen is a srác valójában. Első időkben teljesen oda vagyok érte és csak utána veszem észre, hogy bajok vannak
2015. febr. 12. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg kevesebbet adni magadból.
2015. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. mármint súlyra kevesebbet... érted...
2015. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Ez köcsögség volt... Tudod nem mindenki a vasággyal 40 kilóra bukik~ Attól mêg, hogy te azt szereted, ne erőszakold másra és ne is bántsd vele.
2015. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
semmi baj, megszoktam már az ilyen beszólásokat :)
2015. febr. 12. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:
4. hidd el a 35%-os testtömegindexemmel nem értem, és nem is panaszkodom csajok miatt. :) Kérdező: Hidd el a súly rohadtul mindegy tud lenni, azon lehet változtatni. Érdemes lenne egy picit határozottabbnak és a te igényeiddel törődnöd.
2015. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

miért 48-9 kg már kövér?(vagyok)

Magyarországon elég nehéz találni ilyet mindenki önző valamilyen szinten

lehet hogy inkább te súlycsoportodban kéne keresgélni...

2015. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én világ életemben duci csaj voltam. Pasi mindig akadt. Az állatvilágban is vannak a gepárdok meg az elefántok, szóval nem kell mindenkinek éppen nagyon kecsesnek vagy kissé robosztusnak lennie, pontosan a különbözőségektől vagyunk jók.

Nem a külsőd miatt nem jön a megfelelő pasi, emiatt ne aggódj. Minden kapcsolatban vannak kompromisszumok, ez úgy egészséges, ha mindkét fél "alkuszik", de valakinek mindig többet kell alkalmazkodnia. Soha ne ess át a ló túloldalára, mert akkor csak szenvedő áldozat leszel és nem pedig a kapcsolat női tagja. Majd jönni fog az igazi.... ő nem lesz érzéketlen.

Az én párom a vékony csajokat szerette, mégis engem vett feleségül, pedig 164cm/80kg voltam.... És igazán érzéki, mindent belead, nagyon fontos neki, hogy boldogságban és szerelemben éljünk. 10 éve változatlanul ilyen.

36/N

2015. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!