Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek mennyire jönnek...

Lányok nektek mennyire jönnek be a tapasztaltabb, figyelmes pasik?

Figyelt kérdés
Köszi, ha kort is írtok :-)

2014. okt. 27. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én teljesen tapasztalatlan vagyok, ezért egy kicsit megijesztene egy tapasztalt srác, folyton bennem lenne egyfajta teljesítmény kényszer, és ezt valószínűleg hosszútávon nem bírnám. Persze sok dolgon múlik ez az egész.

17/L

2014. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen degeneralt kerdest..
2014. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem a tapasztaltsága avagy tapasztalatlansága miatt választottam sose férfit magamnak, az csak egy "dolog" volt, ha kevésbé volt tapasztalt akkor segítettem neki hogy hamar egymásra hangolódjunk, ha pedig tapasztalt volt akkor örültem hogy tudja, mi hogyan működik.

Régebben egyáltalán nem okozott gondot, manapság viszont inkább tapasztalt, határozott, céltudatos (legalábbis szexben) férfiakat preferálom, valószínűleg a koromból adódóan, mert mostmár jobban élvezem, ha egy igazi férfivel szexelhetek, aki úgy igazán el tudja látni a bajom, mer vadabb lenni, bevállalós és tudja, hogy mi kell egy nőnek, hova és hogyan nyúljon, mit, hogyan csináljon hogy élvezzem az együttlétet.

Nem lepődik meg egy-egy merészebb kérésen, és vállalkozó szellemű, hogy kizökkenjünk a "hagyományos, megszokott" pózokból, dolgokból, és akár valami meghökkentőbbet, vadabbat de nyilván mindkettőnk számára élvezhetőbbet csináljunk. :) 38N

2014. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben 16/L
2014. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon. Amióta idősebb pasim volt már párszor, csak a 30+os figyelmes és tapasztaltak jöhetnek szóba. 24L
2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!