Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék találni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék találni egy rendes srácot?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon kevés barátom van, és aki van, az is csak iskola idő alatt van velem, aztán nem is foglalkozik velem.Nagyon rossz így, és mivel én egy kicsit "komolyabb" vagyok, szeretek komolyabb témákról beszélni stb.,nem szeretek minden hétvégén hullára inni magam, ezért nem is nagyon hívnak már sehova. Pasik pedig rám sem néznek, nagyon rossz így. Mit tehetnék. 17/l

2017. jún. 15. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, tuti, hogy most kaptál egy rakat privátot. 17F
2017. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Nincs barátja? Nem gond! Gyakori kérdések.hu
2017. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
egy "rakatot" nem!
2017. jún. 24. 21:27
 14/14 anonim válasza:
Szia, hát csak annyit hogy én is így vagyok, csak fordítva... Ennyit tudok mondani: Az élet egy ",gonosz dolog"... Rendes fiúkkal nem tudom megmondani hogy hol tudnál ismerkedni, én pl senkit nem ismerek szinte mert már nem is próbálom megtalálni az igazit... 15F
2017. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!