Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is akadályoznak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is akadályoznak a társkeresésben a pattanások? Milyen praktikákat javasoltok ellene? 17/F

Figyelt kérdés

Kicsit későn érő vagyok, tavaly kezdődtek a problémáim a pattanásokkal. Gyűlölöm őket, rendesen lecsökkentik az önbizalmam.


Féléve járok kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz, de jelentős javulást nem sikerült elérnem. Sok vizet iszok, próbálok egészségesen étkezni, naponta mosom az arcom, de hiába.


Már odáig fajult a helyzet, hogy inkább úgy döntöttem, hogy ha valami társasági eseményre megyek inkább elfedem alapozóval és korrektorral(szigorúan úgy, hogy ne legyen feltűnő, csak eltüntesse a piros pontokat az arcomról, hogy egyenletes színe legyen).


Lehet ez már néhányaknak "b*zis", de sosem kaptam érte élőben megjegyzést mivel, ahogy írtam nem viszem túlzásba.


Vannak akik hasonló cipőben járnak? (akár fiú, akár lány)

Ti hogyan próbáltok ellenne tenni, mi vált be nektek?



2018. márc. 26. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
teafa olajat próbáld ki:)
2018. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennél többet amit leírtàl nem tudsz tenni. Ezt folytasd figyelj az àpolàsra.Nem bu. zis, hogy eltakarod és figyelsz rà. Idővel jobb lesz ne aggódj. Ennek a korosztàlynak kb népbetegsége
2018. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna. Bevizezed a pattanást, kensz rá, és egy nap alatt eltűnik.
2018. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, hogy foglalkozol vele. Nyilván a hormonok okozzák, ki fogod nőni.
2018. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BioKozmetikaPécs válasza:

Menj el egy jó kozmetikushoz, bőrdiagnosztikára és hogy ajánljon a bőrödnek megfelelő kozmetikumokat, tisztálkodószereket és tanuld meg azoknak a megfelelő használatát.


Amint lecseng a hormonváltozás egyszerűbb lesz, de addig odafigyelést igényel...


Esetleg néha menj el hozzá egy tisztításra...

2018. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó... Îrta, hogy folyamatosan jàr kozmetikushoz, bőrgyógyàszhoz. Ezért is nem kezdtem el praktikàkat írogatni, mert gondolom egy szakember megfelelő krémeket javasolt. Ezen felül nem tud tenni.
2018. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilcsis kozmetikushoz menj el, azok nagyon hatasos keszitmenyek. Kerj termekeket. Ha nagyon rossz a helyzet jo ra a kénes pakolas es radir, kénes tonik, vagy almas citromos tonik, almas citromos arctej + almas citr. krém, fekete szappan. Ha ezeket hasznalod a pattanasos borodre, nagyon jo eredmenyeket tudsz elerni. Termeszetesen havonta ki kell nyomkodni. Ket kis tini ikerlany jar hozzank, 3 honap utan fele annyira csokkentek a pattanasaik. Mondom ajanlom h keress Ilcsis kozmetikust

Üdv egy kozm. tanulo :)

2018. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neogranormon, nekem nagyon bevált. Segíti a bőr regenerációját.
2018. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok vagy ingább voltam és van egy pár tippem amivel jelentősen csökkentheted a leg fontosabb és tényleg nagyon sokat számít hogy ne piszkád őket ne is érj a bőrödhöz napközben csak szigoruan kézmosás után csak azt nyomd ki ami könyen ki jön de ne is nyomkodd ha nem muszály mert tényleg semmit nem használ a párnád huzatát mindenkép hetente 2 hetente cseréld legyen mindig tiszta csokit csipszet mekis kaját felejtsd el és bár elég drága de szinte mindent vernek a larocheposay Termékek a effaclar duo nalam szinte csodát művelt remélem segítettem 17/f
2018. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!