Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Társkeresésben számít a...

Társkeresésben számít a horoszkóp? Kos férfiakkal vigyázni kell?

Figyelt kérdés
Egy kedves barátnőm nagyon benne van ezekben a dolgokban, engem annyira nem érdekel, bár azt gondolom biztosan van egy-két tulajdonság ami talán egy bizonyos jegyre jobban jellemző. De most konkrétan azt mondta, hogy kos pasikkal ne is kezdjek, a lehető legnehezebb esetek kapcsolati szempontból. Valaki rácáfolna esetleg? :)

2016. júl. 15. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Marhaság.

Egyrészt mert a kos pont tűzjegy, a horoszkóp alapján az egyik legjobb szerető és jó apa.

Másrészt akit én ismerek, az kb. semmiben sem olyan, mint a horoszkópja alapján lennie kéne. Még én sem. :)


Nem lehet hogy a barátnőd másért akar lebeszélni egy bizonyos kosról, csak neked kamuzik?

2016. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Húha nekem volt egyszer egy ilyen randim, ahol a lány csillagokból, tenyérből, meg horoszkópból jósolt. Meg elmondott egy szellemes sztorit, plusz asztronómiáról magyarázott. Azóta nem láttam, ha érted mire gondolok.
2016. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság a horoszkóp. Ismerek embereket, akiknek ugyanaz a horoszkópjuk, mégis ég és föld a személyiségük.

A barátom kos, mégse nehéz eset, a legtündéribb ember, akit valaha ismertem.

2016. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A horoszkóp marhaság. Pont.
2016. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne már! Van szerencsém kos férfihoz és egyáltalán nem jellemző rá a leírás.
2016. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bakk László válasza:

Aszcendense milyen? Holdja melyik házban áll? A planéták mely minőségben állnak jellemző módon? Szinasztriát számoltál?

Baromság csupán napjegy alapján bármilyen messzemenő következtetést levonni, amikor a többi planéta negálhatja is a hatásait. Avagy ha már feltétlenül asztrológiai alapkon közelíted meg a dolgot, akkor könyörgöm, érts is hozzá!

2016. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember ,hülyeség. -_-
2016. júl. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!