Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennének a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Nagyon tetszik egy srác az osztályból és egyik nap megtudtam hogy tetszem neki és össze is jönne velem ha lefogynék. Szerintetek megérné érte lefogyni? Eléggé el vagyok keseredve és egyre többet gondolok arra hogy talán nem lesz senkim amíg le nem fogyok.

Nem vagyok annyira kövér, inkább duci.( combos fenekes vagyok de a hasam lapos)



2018. márc. 15. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magadért éri meg lefogyni :)
2018. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkiért ne változtass magadon, mert akkor nem téged szeret, hanem azt, amivé miatta változnál. Viszont a túlsúly nem egészséges, bár sokaknak jól áll a teltség.
2018. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fogyni szeretnél, ne a fiú miatt fogyj le, hanem magad miatt :)

A sráccal pedig szerintem ne foglalkozz... ha csak akkor járna veled, ha vékony lennél, akkor nem kellesz neki igazán :)

18L

2018. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Combos fenekes, laposhasú?

Ha jól érzed magad, akkor ne fogyj le más miatt.

Rengeteg fiú és férfi bukik a fenti kombinációra.


Szerintem ne szabjon neked feltételeket egy olyan fiú, akivel nem is vagy együtt.

Akkor fogyj ha nem érzed jól magad, ne egy feltételeket szabó kiskirály miatt.


19/F

2018. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem ne. mert úgy szeressenn ahogy vagy ne ahogy ő akarja
2019. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen bunkó már

Egy nagy pofont kellett volna adnod

2019. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!