Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni az egyedüllétből, viszont ilyen futó kapcsolatokra semmi szükségem, tartós kapcsolatra vágyom. A társkereső oldalak, bulik felejtősek, mert ott kevés az esély olyannal találkozni, aki tartós kapcsolatot szeretne.

Hol ismerkedhetek? Milyen programokon, helyeken?

Előre is köszönöm!

16/L


2018. márc. 11. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Mit szeretsz csinálni? Mesélj kicsit magadról, mert ennyi információból nehéz
2018. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szeretek írni, zenélni (gitár, zongora). Ezen kívül nagyon sok minden érdekel, nyitott természetű lány vagyok, nagyon szeretek beszélgetni és érdeklődöm a kultúra iránt.

Nagyjából ennyi az, amit fontos tudni rólam.

2018. márc. 11. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Osztálytársakkal, fiúkkal suliban, hogy állsz? Barátok vannak? Ki kell ismerni az embereket, hogy megállapíthasd, hogy ki szeretne tartós kapcsolatot. Keresd a jó beszédpartnereket, hasonló érdeklődési köröket, keress fiú barátokat, a 'nagy ő' meg majd jön, ne félj :D
2018. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Alapból társasági ember vagyok, úgyhogy vannak fiú barátaim a suliban. Csakhát ők még elég komolytalanok, és amúgy sincs túl sok fiú a sulinkban, sokkal több a lány.
2018. márc. 11. 18:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kávézókban, igényesebb pubokban, esetleg könyvtárban találhatsz megfelelőt. :)
2018. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A suliban, ha jobban szétnézel biztos, hogy találsz valakit. Keress idősebbeket, ők általában nem annyira gyerekesek, mint a velünk egykorúak:)

Amúgy én is fiút keresek, szóval egy cipőben járunk, csak az a baj, hogy nekem megvan a srác, csak épp én nem vagyok meg neki.:)

2018. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, ebben a korban még ez elég gyakori, de nem mindenki olyan, csak keresd meg őket!

Ha erőlteted a dolgot, akkor nagyon úgyse fog összejönni. Esetleg menjetek el valahova barátokkal, ha megtetszik egy fiú, szólítsd meg, és barátkozz, aztán még meglátod, mi lesz belőle. Ne stresszelj rá, értelmesnek tűnsz, könnyen találsz majd párt. 😊

Akár társkeresőn is vannak, akik vágynak tartós kapcsolatra, bár ott inkább pár évvel idősebbek szoktak kezdeni.

2018. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor ezentúl nyitottabb szemmel járok :)
2018. márc. 11. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy akár beszélgethetsz velem is :D

Teljesen normális vagyok, nem azért járok ide fel, hogy valami elnyomott dolgaimat kiéljem. Akár itt is írhatsz, vagy ha neked úgy egyszerűbb akkor akár facebookon is. Nem is feltétlenül társkeresés céljából, de akár csak egy jó beszélgetésért.

19/F

2018. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Somec, írtam privátban :D
2018. márc. 13. 06:47
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!