Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írtok rá egy lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írtok rá egy lányra?

Figyelt kérdés

Fel regisztráltam a Yubora pár hete.

Regisztrációkor sok embert húzogattam jobbra, és volt pár match, volt olyan hogy akikkel matcheltem küldtek szív, like emojit.

Most 4-5 napig nem léptem fel az oldalra mivel el is feledkeztem róla aztán volt pár friend request, meg lettek új "barátaim" itt akiket korábban jobbra húztam és ők is engem. Meg 25 react érkezett amiból csak annyit látok hogy milyen emoji.

Legtöbb új lányt átnéztem, tökre az esetem kb mindegyik és az utolsó képénél ahol megadhatsz egy leírást kb mindnél ott van hogy írj te, nem harapok írj, te irsz én visszaírom stb

Eddig nem nagyon használtam ilyen oldalakt, nem is voltam a híve az ilyen meglátok egy lányt raírok dolgoknak.


Ti hogyan írnátok rá egy ilyen lányra, mit írnátok? Hogyan generálnál egy közös témát vele? Mit javasoltok?

Lányok véleménye is érdekelne, hogy ők mit várnak ilyenkor, stb.


tegnap 14:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!