Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Lassan 18 leszek és még nem volt olyan barátom aki iránt kezdtem volna többet érezni tehát semmit sem éreztem irántuk, nem tartom magam ronda lánynak, szoktam járni szórakozóhelyekre de ott meg a legtöbb srác csak egyéjszakás kalandot akar
2018. márc. 11. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az ilyen bulikban általában csak ilyen ostoba tukkók járnak. Talán próbálkozz máshogy, utcán talán? Van olyan fiú aki azt kedveli ha a nő kezdeményez (ilyen vagyok én is), vagy talán majd ha továbbtanulsz, akkor egyetemen találsz valakit. Nekem sem volt még semmilyen kapcsolatom, de én nem is járok ilyen bulikba. Amúgy meg nincs ronda nő, csak kevés pia! Sok szerencsét! 17/f
2018. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mádár0218 ***** válasza:

Szórakozóhelyen is vannak normális srácok akik kapcsolatot szeretnének, de persze a legtöbb az egyéjszakás.


Neten akár ha úgy megy, vagy suli, munkahely, baráti kőzösség.


Amúgy még nincs azzal semmi baj hogy nem volt még barátod és nem éreztél senki iránt úgy, majd lesz valaki, többen is így vannak vele.

2018. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!