Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi van?

Figyelt kérdés

Végre eljutottam egy olyan állapotba, hogy van lehetőségem beszélgetni és néha együtt edzeni azzal a lánnyal akibe én nagyon szerelmes voltam/vagyok. Ugye ez most nagyon jó nekem, mert ilyen álomvilágban vagyok, meg jól érzem magam, meg minden. Viszont pontosan tudom, hogy semmi nem lesz köztünk ezért kicsit rossz érzés is van bennem. Ezzel, hogy most beszélgetek vele, szerintem sokat javult az ismerkedésem.

Jó lenne, ha valaki viszonozná is az érzéseimet, viszont azt szeretném ha az a valaki Ő lenne, de nem lesz :D

Na viszont ha most elkezdenék valakivel ismerkedni, akkor valszeg nagyon nem érdekelne, mert csak Ő rá tudnék koncentrálni. Ezért is nem érzem úgy, hogy most mással szeretnék ismerkedni. Ilyenkor mit lehet tenni? Megpróbálom kicsit összeszedni.

1. Van egy lány aki visszautasított tavaly, de most elkezdtünk beszélgetni.

2. Ezért én most csak rá koncentrálok, habár tudom, hogy ez csak egyoldalú.

3. Viszont jó lenne ezt a hirtelen jött önbizalomlöketet kihasználni és mással ismerkedni.

4. Valszeg az a más nem foglalkoztatna annyira, mint Ő.

5. Ez egy ördögi kör.


2018. márc. 7. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ameddig ezt a lányt nem zárod le magadban, addig nem fogsz tudni rendesen más lánnyal kapcsolatot kezdeni. Amúgy miért nem lehet köztetek semmi? Talán, ha bepróbálkoznál, még ha el is utasítana, akkor könnyebben el tudnád őt felejteni, mert kapnál egy löketet, hogy ez nem működik.
2018. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már bepróbálkoztam, mondta, hogy sajnos nem, mégse tudom lezárni.
2018. márc. 7. 23:14
 3/4 anonim válasza:

Jobb, ha megpróbálod elfelejteni. Talán keményen hangzik, de valószínűtlennek tartom, hogyha egyszer elutasított, most hirtelen megváltoznak az érzései és beléd szeret.

Hagyj magadnak időt arra, hogy elfelejtsd őt. Ne keresd a társaságát, ne nézegesd a képeit, ne álmodozz arról milyen lenne, ha együtt lennétek. Ezekkel mind a saját szíved fájdítod és lehetetlenné teszed magadnak, hogy túl juss rajta.

Ne rohanj más karjaiba csak azért, hogy jobban érezd magad és egy kis önigazolást kap. Nem tudhatod, hogy a másik félnek mennyire lesznek komolyak az érzései irányodba, csak megbántanád. Az önbizalom nem máson múlik, csak is te tehetsz érte egyedül.

Hogy lekösd magad, foglalkozz magaddal. Olvass, gyúrj, találkozz a barátaiddal. Alakítsd a személyiséged.

A szerelem váratlanul fog rád találni, mikor már nem minden lányban Őt keresed. Lehet hogy idő lesz még el jutsz idáig, egy év vagy több. Szerintem az ilyesmit semmiképp sem érdemes siettetni vagy erőltetni!


19/l

2018. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nagyon jól leírtad mit kéne tennem. Próbálom megfogadni :D
2018. márc. 11. 14:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!