Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
17 èves vagyok,ès mèg soha sem volt baràtnőm. Elkezdtem a keresèst,de minden pillanatban feszült,ideges vagyok ès ha meglàtok egy lányt,aki tetszik nekem,kètsègbe esek,szomorù vagyok,hogy nem vesznek komolyan. Minden lánnyal szòba tudok àllni,de max. baràtsàg lesz belőle,szerelmet hallani sem akar egyik sem. Osztàlyban sajnos nincs làny,buliba nem jàrok. Minden pillanatba erre gondolok,hogy mi legyen,valamikor aludni sem tudok egyedül,annyira hiányzik egy làny,meg a mindennapi èletben is. Sajnos valamikor annyira szomorù vagyok,hogy èlni sem tudok,utálom a magànyt,az egyedüllètet,társasàgi ember vagyok,de sajnos ez àtalakult egy gàtlàsos,szomorù,kètsègbeesett emberrè. Ha egy lány komolyan vesz,tènyleg nem szòrakozik ès engem akar,ezek a rossz tulajdonsàgok elvesznek. Csak legyen olyan làny,aki engem akar,mert teljesen depressziòs leszek.
2018. márc. 1. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert itt sajnaltatod magad, es te sem veszed magad komolyan. Fejezd be a picsogast,kezdj edzeni... neten fent van minden amire szukseged van, es irany csajozni.
2018. márc. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy azért lesz max barátság mert te folyton csak viccelödsz vagy komolytalan vagy?
2018. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Túl görcsösen akarod.

Ha próbálkozol egy lánynál egyáltalán nem biztos, hogy abból lesz valami. Ezt el kell fogadni. Sőt, ijesztő is, ha valaki, aki még csak 5 perce ismer, már rögtön veled tervezi a jövőt. Ezt nagyon könnyen felismerik a lányok, és azt érzik, hogy neked tök mindegy, hogy ő vagy egy másik vagy a lány, aki 3 lépéssel arrébb áll. De egy lány azt akarja érezni, hogy ő különleges és ő kell, nem pedig bárki csak lány legyen.

De hol mész oda lányokhoz? Hol ismerkedsz? Lehet, hogy azzal is gond van. Vagy talán rossz típusú lányokat választasz. Ha te komolyabb fiú vagy, akkor nem a mindenen röhögő, bulizós, IQ harcos lányoknál próbálkozz (csak azért, mert éppen miniszoknya van rajtuk).

2018. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pénz kell és BMW
2018. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vicc az egèsz.
2018. márc. 1. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Te vagy a vicc. Ide irogatod a hulyeseged aztan ha valaszt kapsz amiben nem sajnalnak akkor lazadsz. Nem csoda hogy nincs nod.
2018. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
NINCS DUMA. ÜLJ LE MERT HÌVOM A PSZICHIÀTERT.
2018. márc. 3. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Itt maximum neked van szukseged ra 😄
2018. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Együtt érzek veled,testvér!
2018. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!