Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátnőm? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? 17/f

Figyelt kérdés

Jó tudom hogy 1000ilyen kérdés van ezért előre is bocsi

Volt már hogy tettem fel egy hasonló kérdést de arra nem igazán kaptam olyan választ mint amire éppen szerettem volna


Nah akkor

Külsőre

180cm magas vagyok

Olyan közepes testalkat vagy nem tudom(76kg)

Barna hajam van

Barna szemem

Általában feketében vagyok de van kivétel


Belsőre

Kedves vagyok

Sértődékeny

Megesik hogy elkezdek szúrkálódni de azt többnyire csak játékból csinálom

Kicsit lusta vagyok xd

Segítőkész

Olykor vicces (kinek mi)

Szeretem a rock zenét de van hogy mást is meghallgatok

Főzni is szeretek

Vagy épp sportolni

Haverokkal lógni

Ezek alapján lehet valami baj velem vagy csak a hozzáállásomon kéne változtatni?


2018. jan. 25. 08:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem a hozzáállás lesz a gond. Azért azon gondolkozz, hogyha szurkálódsz, az nem-e sértő. Van ami neked még vicces, neki viszont már nem az. Én is szeretek szurkálódni, és nem is sértődök meg, csak amikor már a másik nagyon túltolja a piszkálódást. Illetve ha megsértődsz mindenen az sem imponál túlzottan, főleg hogy te is szurkálódsz. :D
2018. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért nem ilyen mértékben szoktam😂 ha valaki más szúrkálódik azt azért értem

Ha én csinálom csak akkor szoktam ha látom h a másik fél is olyan kedvében van

Legalább is remélem nem látom rosszul xd

2018. jan. 25. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Amiert nekem nincs baratom
2018. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert itt kerdezoskodsz menj es keress nezz korul
2018. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Es nekem miert nincs baratom?... 17/L
2018. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.Valósziműleg azért mert ha egy olyan srác próbál közelíteni aki normális és van jövőképe már hajtod is el magadtól mert egy tahó csíra jobban bejön.
2018. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet a külsőd nem a legjobb? Vagy a személyiséged. Szerintem külső belső egyaránt fontos. 15/L
2018. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom 😂 a személyiségem nem hiszem mert nem szoktam bántani senkit meg nem is vagyok azért olyan bunkó paraszt

A külsőmről viszont kaptam már hideget meleget ezért nem hiszem magam teljesen reménytelennek

....habár ki tudja xd

Egyébként köszönöm a válaszokat

2018. jan. 25. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Most lett barátnőm, és igazolhatom, hogy a sztereotípiák NEM igazak.

-Csak a pénzre mennek a nők

-Csak az alfahím kell

-Csak a legjobb képű sráccal akarnak kapcsolatot


Szerény véleményem szerint a lány kiválasztásán van a hangsúly. Nézz szét a suliban, és olyat keress, aki különleges, és biztos, hogy értékelné a közeledésedet. A divatpics*k nem nekünk valóak. Valamint ne félj a kudarctól, semmit nem jelent. Egy normális lány tudja, hogy hogy illik elutasítani. Ja és ne legyél egy szeretetéhes kutyus, legyél önállóan is ember, ez NAGYON fontos. Ne görcsölj rá a barátnőszerzésre.

Legfontosabb: Milyen lánynál próbálkozol.


Egy nem álompasi, de rendes, papíron intelligens, magabiztos 17/F

2018. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2018. jan. 26. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!