Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan lány mint a többi. Nem váltogatom hetente a fiúkat (fiúm se nagyon volt) , nem járok a Westend-be anyuci pénzéből el, nem hordok tömeg ruhákat, van saját ízlésem.

Sokat olvasok, és szeretek a kutyámmal játszani. Kb.minden héten van vmi barátnős programom, szóval azt se mondhatom hogy otthon lézengek csak. Nyitott és kedvesnek tartom magam. Ha valakit megszeretek azzal sose baltáznék ki, őszinte vagyok mindenkivel, és ha kinyílik a szám akkor nehéz befognom. <br>

A kérdésem ezek után annyi, hogy normális hogy nem vagyok olyan mint a többi? Hogy ha van is egy srác aki tetszik, akkor kosarat kapok tőle? Szeretnék egy kicsit kiszakadni a megszokott körből, ismerkedni ilyesmik, de fiatal vagyok eléggé.

L.


2018. febr. 17. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!