Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez velem? Kezd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Kezd kikészíteni! (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy ezelőtt mindig olyan lányokba voltam szerelmes, akiknél esélyem sem volt. Ezek után egy ideig nem voltam szerelmes senkibe, úgymond nyugton volt. Persze, lehetett volna barátnőm, többen is voltak belém szerelmesek, de nekem egyikük sem kellett...most meg egyikük lehet hogy megtetszett, akivel egy ideje jóban vagyok. Persze ezzel nincs is semmi gond, csak szinte pont abban a pillanatban lett pasija, mint amelyikben megtetszett. Fura. Most mi legyen? Persze, mondogatja, hogy "jajj,de szeretlek" de ez csak baráti, barátnőinek is simán mondja. Szerintetek felejtem el? Vagy ne? Állítólag mostmár a legjobb fiú barátja vagyok. Abban sem vagyok biztos hogy amit érzek az szerelem vagy erős szeretet.

2018. jan. 25. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 14/F
2018. jan. 25. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a lányt, van barátja.


Egyébként igen, furak ezek a dolgok, de ha jobban belegondolsz... Adott egy fiu, akinek tetszik egy lany. A lánynak van kb 20 fiu ismerőse, plusz gyakran lat nagyon sok srácot. Mennyi az esélye, hogy az összes közül pont az adott fiu tetszik meg neki? En ezeket figyelembe véve mindig valami csodának latom, ha kölcsönösen szeretjük egymast egy fiúval. :D

2018. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elbaxtad ... Ez van, próbálkozz nála :)

Egyébként, ne hosszú távon gondolkodj :) mi lesz ha gyerek stb. Az messze van még :)

És 14 évesen, add már lentebb az elvárásaid :D

Kézen fogva bármelyik csajjal jó :)

2018. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Igazad van, ahogy így belegondolok. Csak engem a csajok tényleg nem a "szép kategóriából" szerettek. :(

"Kézen fogva bármelyik csajjal jó :)" mondjuk így belegondolva ez is igaz, de nekem van 1-2 olyan lány ismerősöm akivel még így sem járnék kézen fogva, hiába tetszettem vagytok tetszem nekik :D.

2018. jan. 26. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!