Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez normális? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Lassan 18 leszek, és még sosem volt semmiféle kapcsolatom egy fiúval sem. Lett volna rá lehetőségem, többször is, viszont minden fiút vissza utasítottam, mert nem éreztem irántuk barátságon kívül semmit, hiába ismertem már őket elég régóta. Még szerelmes sem voltam soha senkibe, nem volt aki megfogjon bármivel is, tetszeni is csak két srác tetszett egész életemben, de irántuk sem éreztem semmi többet, csak azt, hogy jól néznek ki, és ennyi. Nem arról van szó, hogy cikinek tartanám, hogy az osztályom 90%-án már több fiú is átment, egyszerűen csak úgy érzem, mintha én képtelen lennék arra, hogy bárkibe is úgy igazán szerelmes legyek. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy nem vagyok túlságosan nyitott személyiség, viszont az a begubózó szürke kisegér sem, inkább csak akkor nyitok mások felé, ha ők teszik meg az első lépést. Bocsi, ha kicsit zavaros lett a dolog, de most a fejemben is elég nagy a katyvasz emiatt.

2018. jan. 18. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Teljesen normális
2018. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd lesz olyan is ne félj ! Persze az első lépés csak a húú de tetszik lesz de ekkor még nem is lehetsz szerelmes belé hiszen nem is ismered :) Az később alakul is ha beszélgettek,elmentek erre-arra együtt...stb.
2018. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na most kaptál 200 privátot 😂😂😂


Persze hogy nem baj :)

Majd alakul . Nem kell mindjárt azon izgulni, hogy " valami nincs velem rendben "

Meg hasonlók :) csak nyugi :)

Mai világban nem is csodálom hogy nem fogott még meg senki :)

2018. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem arról van szó, hogy cikinek tartanám, hogy az osztályom 90%-án már több fiú is átment, "

De pedig ez ciki..

2018. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!