Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van e a baj?

Figyelt kérdés
Szóval. Egy kedves fiú vagyok aki csak kiàllt magáért mert egy pedofil àllat gyerek csesztetett és most ezért utál összes làny. Sosem tudtam párt talàlni màr úgy érzem nem kellék egy lánynak se

2018. febr. 13. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő te kedves fiú.Hany éves volt a lány?14 felett ha beleegyezett a lány,akkor kisfiam neked semmi közöd hozzá.Egy féltékeny gyerek vagy még ha idősebb is.
2018. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves első (semmi szarkazmus)

Lehet az én nyelvtanommal van a baj, de a srác azt írta hogy magáért állt ki mert őt csesztette a másik gyerek.

Bár lehet én értettem félre

2018. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég értelmetlen a kérdés. Szerintem fuss neki még egyszer
2018. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!