Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre mintha nem igazán kelteném fel a lányok érdeklődését nem tudom talán a külsőm

Vagy a személyiségem lehet olyan taszító...

Nem lenne kedve valakinek esetleg beszélgetni? Félreértés ne essék csak azért mert ha leírnám milyen vagyok abból úgy sem derülne ki sok talán ha kell képet is küldök priviben annak aki ír

17/f


2018. jan. 11. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kuldheted
2018. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írhatsz, küldhetsz képet :)
2018. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj fiú vagyok küldhetsz nekem is:D nyugi, nem vagyok meleg, csak hasonlóan vagyok mint te

16

2018. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Írhatsz

17/L

2018. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kuldjed :) 17L
2018. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Irhatsz, de nem hiszem hogy baj van veled. Mindenki mas. 15L
2018. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is :) 17/l
2018. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!