Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Akkor hogy is van ez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akkor hogy is van ez? (lányok kezdeményezése)

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy ez egy olyan téma amiről nagyon megoszlanak a vélemények és már én sem tudm mit gondoljak.

Szóval lányként nagyon sokszor olvastam/hallottam azt hogy a srácok szeretik ha egy láby kezdeményez. És itt most nem arról a vitapontról van szó hogy kinek "kell". Hanem hogy nagyon ellentmondásosak a tapasztalatok.

Ugyanakkor nagyon sokszor megkapom/hallom/látom hogy ha pl elmondom valakinek hogy én lányként már kezdeményeztem hogy "így jár az aki lány létére kezdeményez" ,magyarul nagyon negatívan ítélik ezt meg.

Most akkor tiszta vizet kéne önteni a pohárba hogy szimpatikus/bejön ha egy lány teszi meg az első lépést (értem ez alatt hogy odamegy beszélgetni vagy ráír tehát most nem az ilyen mosolygás és társaira gondolok hanem KONKRÉT kezdeményezésre) vagy inkább ne?

És az okokat is hogy miért igen és miért nem.

Illetve fiúként ti mennyire tartjátok "gáznak" a csajt aki mondjuk bepróbálkozik de ti visszautasítjátok?

Lehetőleg így a 17+-os korosztály válaszoljon!:)



2017. dec. 2. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak röviden fogalmaznám meg személyes véleményem, mert minden lehetőséget leírtak már előttem. Én egytől egyik mindegyikben találtam igazságot. A véleményem az, hogy nem kell könnyűvérű lánykának lenni, mert akkor ha a pasi össze is áll veled, akkor is csak arra számíthatsz hogy megkúrogat, aztán viszontlátásra. Viszont ha egy fiúban már idősebb korban nincs annyi,hogy udvaroljon egy lánynak (ami még a 21.században is normális, akármilyen furcsának találják egyesek) akkor az számíthat arra hogy az életben nem lesz nője. Innentől meg döntse el magának mindenki hogy neki mi a normális. :)
2017. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!