Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osztály társnak szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztály társnak szerelem vallása. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány oszt. társam akibe beleszerettem, ám a helyzet ennél bonyolultabb. A lányt most fűzi egy másik srác is akit nem tekint párjának, csak "barát" nak. Ha a osztályba valaki felhozza kettejük kapcsolatát, mindíg mérges ill. fusztrált lesz. Ennek ellenére már adott neki puszit is meg már meg is csókolta ( igaz nem volt józan, úgyhogy ezt nem tudom mire véljem ). Sajnos nem tudom elhívni sehova mert viaszonylag messze lakik tőlem ( kb 30 percre busszal )

Iskolán kívűl csak akkor talalálkozunk ha valahova szórakozni megyünk. A bulikon inni szoktunk és igazat megvalva nem szeretnék részegen szerelmet vallani neki. Plusz a másik probláma hogy suliba sokat vagyunk együtt és ha valami rosszul sülne el, biztos hogy elromlana a mostani jó kapcsolatunk. Azér mondom hogy " jó kapcsolat " mert ez kevesebb mint barátság, ám véleményem szerint több mint egyszerű haverkodás... Facebook-on mindíg én írok rá, ő soha nem kezdeményezett még. Csendes lány, visszafogott szóval ezt betudtam ennek, ám lehet hogy csak szomplán nem érdeklem.


Segítségeteket kérem hogy mit tennétek a helyembe, ugyanis eléggé tanácstalan vagyok.



2017. nov. 2. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha már isztok, feltételezem nagykorúak vagytok.

Ebből következtetve most lesz érettségitek, lassan talán otthagyjátok az iskolát, tehát azt sem tanácsolom hogy osztálytárs kapcsolatba ne kezdjünk bele, mert ez az egy év már lényegtelen amit ott töltötök.


Tehát, mint nagy gyerekek, fiatal felnőtt, így érdemes bevallani az érzéseinket:


Elhívod a lányt suli után (csak kettesben). Sétáltok, meghívod cukiba, kávézni, amit akarsz.

Beszélgettek, elvagytok.

Lassan ráterelheted a témát a dologra ("hallom xy-nal elég jóba vagytok, csapja rád a szelet", "mit gondolsz akik szerint együtt vagytok" stb)

Ha nálad is legyint rá, hogy hülyeség, beszélgessetek tovább, kicsit hagyjátok a témát.

Aztán miután végeztetek, kísérd még el (buszra, hazafelé stb), s ha úgy érzed, mondd ki, amit érzel iránta.

pl. "xy, szeretnék neked valami fontosat mondani, szeretném ha most egy kicsit megállnánk és végighallgatnál: "

és a többi már a te részed :)

Sok sikert

2017. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ui.

Ha eljutsz a vallomásig, ne zúdítsd rá hirtelen az információáradatot.


"Jó volt együtt tölteni ezt a kis időt. Nagyon tetszik benned "ez-meg-ez-meg-amaz". Sőt be kell valljam, szimpatikusnak talállak, megfogott a személyiséged, a kisugárzásod tetszik a stílusod.

Ha van jól érezted magad és van kedved, ha nem veszed tolakodásnak, arra gondoltam, megismételhetnénk ezt a közeljövőben. Részemről nagyon örülnék neki.


Várd a választ. Ha jó, ha nem, de a végén letérdelsz és kézcsókkal elköszönsz.


(utolsó csak bónusz, de nagyon le tudja venni a lábáról a nőt! :))

2017. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
najó, letérdelni sem kell, az már giccs, bocsánat, későre jár
2017. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

felejtsd el a csajt, el fog hajtani

a másik csávó jön be neki, te csak biodíszlet vagy a sztoriban

2017. nov. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1. kommentelőre reagálva:


Ha nem lenne oszt. Társam a lány kérdés nélkül elhívnám, mert ilyen területen van önbizalmam. Viszont engem az fusztrál hogy a lány is és a fiú is osztálytársaim. Minden nap látom őket és félek a negatív következményektől.

Ezen kívűl mindíg sok lánnyal megy haza, szóval max suliban tudnám vele ezt megbeszélni.


4. Kommentelőre reagálva:


Köszönöm hogy leírtad a véleményed, de kérlek ha lehetséges indokold meg.


Továbbra is várom a véleményeket / segítségnyújtásokat hiszen eddig kaptam egy kommentet hogy próbaljam meg és kaptam egyet hogy nincs értelme. Szóval ott vagyok mint eddig :/

Értem én hogy nem lehet egyhangú az emberek véleménye, de szeretném még mindíg a segítségeteket.

2017. nov. 2. 10:17
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Ne a kifogást keresd hanem a megoldáson gondolkodj (már ha valóban fontos lenne neked).


Ha mindig a csajokkal jár haza, akkor suliban hívd félre, h délután lenne-e kedve csak veled elmenni valahova.


Kerüld a "nem lenne kedved.." "nincs kedved". Ezzel már eleve negatívnak tűnsz.


Helyette:van kedved /szeretnél / volna időd stb

2017. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%
A legfontosabb h ne nyomulj..legy vele oszinte,mond el neki es hagyd beken ha erez valamit ugyis keres ha meg nem lepj tovabb,vagy harcolj erte kinek mi...DE A NYOMULAST FELEJTSD EL...semelyik lanynak nem jon be
2017. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adott jeleket a lány h tetszel neki? Érettségi elött álsz vagy már egyetem/főiskolások vagytok? Lányként mondom a lányok szeretik ha egy fiú jelét adja h tetszünk nekik. De sajnos a lányok nagy része osztálytárssal nem akar járni. Tapasztalat.. általánosban is 7.osztályban jártam egy fiúval aztán csúnyán szakítottunk. Ballagásig kerültük egymást... középiskolában szintugy. Most ugyan egyetem elötti OKJ tanfolyamon vagyok de törekszem arra h egyik fiúba se szeressek bele. Ami gáz h az egyik nagyon tetszik és én neki pont nem mert nem vagyok az esete. Mondjuk nem mondta de látom :D
2017. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Érettségi előtt állok.

Nem tudom hogy adott-e jeleket, mert sajnos nem ismerem fel őket. Nem tudom megkülönböztetni mert a lány mindenkivel kedves, szóval nem tiszta egy kedves szónál hogy most miért mondta.

Szerintem ha OKJ-s képzésen jösz össze valakivel akkor az nem nagy gáz, mert ott viszonylag keveset találkoztok. Vagy nem ?

2017. nov. 9. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!